Streamer obhájil titul v UFC. Vyrovnal tím rekord soutěže

0

Aréna Sprint Center v americkém Kansas City hostila v sobotu večer další díl ze série UFC Fight Night, jehož hlavním tahákem se stal souboj o titul v muší váze mezi americkým šampiónem Demetriousem Johnsonem a brazilským borcem Wilsonem Reisem. Fajn, říkáte si. Ale co to má společného s hrami? Úplně všechno, protože Demetrious „Mighty Mouse“ Johnson je populární streamer, který každou volnou chvíli investuje do hraní her po internetu. Sledovat ho můžete na Twitchi.

Všechny ty zastaralé předsudky o tom, že hry hrají jen děti a asociálové, už dávno neplatí. Zejména v západních zemích se hry staly velice oblíbenou volnočasovou aktivitou. Spousta lidí u her relaxuje nebo tráví čas s kamarády. Navíc by bylo dobré připomenout, že herní produkce už dosáhla stejných hodnot jako hollywoodské velkofilmy. A když jsme u té finanční stránky, tak gaming je asi nejrychleji rostoucím segmentem, pokud se zaměříte na internetový byznys.

Demetrious Johnson v oktagonu vyhrál svůj desátý zápas coby šampión. Vyrovnal tím rekord Andersona Silvy pro nejdelší obhajobu titulu v řadě, čímž naprosto opanoval nejnižší váhovou kategorii (do 57 kg) ve smíšeném bojovém umění. Podle soupeřů jde o fyzicky zdatného fightera, který vyniká svou rychlostí a inteligencí. Možná za to může fakt, že mu život uštědřoval rány už od dětství. Pochází z Kentucky, kde se narodil předčasně své neslyšící matce, která žila společně s jeho tyranským otčímem. Překonat bolavou minulost mu pomohla až manželka Destiny a jeho dvě děti.

Hry hraje od svých pěti let, kdy mu máma koupila Nintendo s hrou Super C. Sám o sobě říká, že miluje celou řadu herních titulů a nikdy nevynechá příležitost vyzkoušet něco nového. V jeho playlistu nyní dominují hry jako PlayerUnknown’s Battlegrounds, H1Z1: King of the Kill nebo série Dark Souls a Ghost Recon. Streamer s přezdívkou Mighty Mouse je výjimečný také tím, že po každém zápase v UFC poděkuje svým fanouškům a herní rodině.

Zatímco jeho budoucnost hráče je jasná, tak kariéru fightera halí velké tajemství. Ve své váhové kategorii momentálně nemá soupeře, což znamená, že by mohl přestoupit do bantamu (váha do 61 kg), kde už vlastně působil na začátku své kariéry. Podle svých slov se teď zaměřuje na překonání rekordu a pak se uvidí. Rozhodně by se nebránil zápasu se šampiónem bantamu Codym Garbrandtem.

STREAMER A FIGHTER OBRAZEM:

demetrious-johnson-1demetrious-johnson-2demetrious-johnson-3

Streamer obhájil titul v UFC. Vyrovnal tím rekord soutěže
Ohodnoťte tento článek!
10 (200%) 1 hlas/ů