Star Wars: Battlefront 2 neobsahuje některé prvky z univerza

0

Star Wars: Battlefront 2 bude letos jednou z nejhranějších multiplayerových her, a tak se dozvídáme jednu novinku za druhou. Jak to ale bude s doprovodnými filmy a seriály v rámci této hry? Dočkáme se map nebo postav například z Rogue One: A Star Wars Story?

Star Wars: Battlefront 2 muselo svým odhalením způsobit minimálně menší infarkt u některých zarytých fanoušků univerza. Potvrzeno totiž bylo, že hra zahrne všechny éry, které ve Star Wars proběhly. Tím je myšlena epizoda 1 až epizoda 7, potažmo 8. Není úplně jasné, co vše tam z osmé epizody s názvem Poslední z Jediů bude?

star-wars-battlefront-ii-preorder_pdp_3840x2160_en_ww

Jak to ale bude s takzvanými vedlejšími produkty? Jako je právě poslední film Rogue One: A Star Wars Story nebo třeba seriály Povstalci či Rebels? Zatím to vypadá, že minimálně v rámci hlavní hry se speciálních lokací z vedlejších filmů či seriálů nedočkáme. Autoři potvrzují, že se budou zabývat pouze prequelovou, původní a současnou trilogií. Ačkoliv je jasné, že z epizody 9 zde nebude naprosto nic.

Není ale třeba házet flintu nebo blaster do žita. I první Star Wars: Battlefront se nakonec dočkalo rozšíření, které přineslo tropickou planetu Scarif, kde se odehrává závěrečná bitva v Rogue One. Zajímavé ale je, že pro Battlefront 2 jsou v plánu menší věci, které například s filmem souvisí. Kdo si totiž objedná Deluxe edici, dostane Blurrg-1120 a A280-CFE.

bf

První z nich používá Hera Syndulla ze seriálu Povstalci. Druhou zbraň měl Cassian Andor z Rogue One. Ostatně v trailerech jsou například uniformy důstojníků republikové armády, kteří vystupovali v Clone Wars. Není tedy tak úplně pravdou, že by byl doslova veškerý obsah ignorován, a byla by to i škoda. V rámci Star Wars univerza je spousta prvků, které mohou hru značně obohatit, a to jak po stránce multiplayeru, tak i singleplayeru.

Star Wars: Battlefront: 2 vyjde 17. listopadu pro PC, PS4 a Xbox One.

Star Wars: Battlefront 2 neobsahuje některé prvky z univerza
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů