Společnost Sega se rozhodla pro vydání starých konzolí

0

Letos je vážně velkým hitem znovuvydávání nebo update starých her. Mnoho společností se touto cestou vydalo a osobně si myslím, že to není vůbec špatný tah. To si myslí i společnost Sega, která po vzoru Nintenda na trh uvádí i staré konzole. Společnost se rozhodla na trh znovu uvést dnes již legendární konzole Genesis Flashback a Atari Flashback 8 Gold.

Sega nenabízí samotné konzole, k čemu by taky fanouškům byly. Možná jen jako sběratelský artikl, což není pro společnost tak atraktivní. Vydávány jsou s celou řadou her. Sega Genesis Flashback bude obsahovat více než 80 her, jako jsou Mortal Kombat 2 a 3, Sonic & Knuckles, Phantasy Star II a Comix Zone. Atari Flashback 8 Gold nabídne o něco více titulů a to 120 her, jako jsou Space Inviders, Kaboom, Centipede a spousty dalších. Seznamy všech her naleznete zde: Genesis Flashback, Atari Flashback 8 Gold.

Obě konzole vyjdou s HDMI výstupem přenášejícím 720p obraz. V balení naleznete dva bezdrátové ovladače, dva porty pro dodatečné ovladače připojené kabelem a systém save/pause/rewind v každé hře.

Předobjednávky budou spuštěny ke konci tohoto měsíce, ale samotné vydání konzolí na trh bude až na podzim tohoto roku. Cena se bude pohybovat okolo 70 dolarů.

Společnost Sega se rozhodla pro vydání starých konzolí
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů