Skyrim v karetní hře Elder Scrolls a ve verzi pro Switch

1

Akční hra na hrdiny s otevřeným světem Skyrim útočí na karetní hru s názvem The Elder Scrolls: Legends. Nové rozšíření tohoto RPGéčka ponese název Heroes of Skyrim a přinese do hry 150 kartiček.

Půjde o hlavní postavy, vlkodlaky, ale hlavně nebudou chybět draci. Lykani z frakce Společníků jsou velmi oblíbení díky své proměně z člověka mystickou bytost. Díky této proměně se i z méně silného hráče může stát velmi silný a pro své nepřátele nebezpečný bojovník. Draci, stejně jako ve Skyrimu, budou do hry zasahovat nejen ve své podobě s chrlením ohně a dravostí, ale také svojí řečí. Jejich výkřiky mají v dračí řeči tři úrovně. Což v reálu znamená, že díky opakujícímu se použití je jejich síla a účinnost zvyšována, a následky mohou být pro nepřítele až katastrofální. K tomu ještě budou existovat karty zvyšující úroveň výkřiků.

Nejlepší zpráva na tom celém je datum vydání, to je plánované na 29. června.

Rozšíření do karetní hry není jediná novinka ohledně The Elder Scrolls V: Skyrim. Společnosti Bethesda chystá vydání hry ve verzi pro Switch, které je plánované na letošní podzim. Přesné datum není ještě známé. Zveřejněný trailer nám ukazuje samotné hraní na novém stroji od Nintenda. Lze tedy posoudit jaká je hratelnost a jaké novinky přináší.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

  1. Momentálně hodně dobrá karetní hra je Gwent ze světa Zaklínače. Je to zatím otevřená beta, ale je hodně návyková a nestojí zatím nic.

Comments are closed.