Do řežby Crossout přišel nový příběhový mód

0

Crossout je bojové MMO s vozidly, dostupné na PC, Playstation®4 a Xbox One, které hráčům nabízí obrovské možnosti ve vytváření a úpravě smrtících obrněných vozidel, se kterými se můžete účastnit PvP a PvE bitev. Corssout je unikátní hlavně neuvěřitelným množstvím možností při navrhování vlastních vozidel.

Crossout_Adventure

Od 20. prosince se všem hráčům, kteří dosáhli alespoň 3. úrovně odemkne příběhové dobrodružství. Až do 14. ledna budou navíc v Crossoutu probíhat vánoční eventy, ve kterých mohou hráči získat novoroční dekorace na svá vozidla a zvýšit tak množství zkušenostních bodů získaných v bitvě.

Crossout_Gronch

Dobrodružství nabízí tři odlišné typy úkolů:

  • Procitnutí je dlouhá příběhová kampaň, která odkrývá některá z temných tajemství Crossoutu a světa, ve kterém se odehrává. K dispozici mají hráči obrovskou mapu, kterou mohou prozkoumávat dle vlastního uvážení. Příběh se dá dohrát jen jednou, ale hráči se mohou vždy připojit v kooperativním režimu a pomoci tak ostatním s jejich příběhovou misí.

  • Off-Roads je kolekce sekundárních úkolů roztroušených po mapě na které se odehrává Dobrodružství. Hráči tady najdou různé činnosti, od ničení nájezdníků, přes sběr zásob až po průzkum oblastí. Off-Roads se dají opakovat dle libosti a s dalším vývojem módu budou přibývat další různé úkoly.

  • Hromadné mise jsou důležité eventy, které se čas od času objeví na mapě a může se jich zúčastnit každý hráč. Mezi tyto eventy patří například velký útok protivníka na těžební plošinu. Pokud ji skupina hráčů ubrání, čeká ji zasloužená odměna.

Plněním výše uvedených úkolů přináší hráčům body zkušenosti a také Vyryté nábojnice, které jsou vzácnou surovinou použitelnou pro vyrábění exkluzivních zbraní a dekorativních předmětů. Hráči mohou shromažďovat i další materiály pro výrobu zbraní a modulů, ale pokud se je rozhodnou ukrást, měli by být připraveni na boj s jejich stávajícím majitelem!

Crossout_Christmas_3Až do 14 ledna se hráči mohou účastnit novoročních eventů a získat exkluzivní dekorativní předměty, portréty a nálepky na vozidla. V novém PvE módu “Vánoční loupež” budou hráči bojovat proti hordám přisluhovačů zlého Gronche. Hlavní náplň každé hry je ale PvP, zde se mohou hráči těšit na souboje “Novoroční horečky”, ve kterých se o vítězství utkají dva týmy, nikdo ale z této bitvy neodejde s prázdnýma rukama.

Crossout_Adventure_screenshot_7Více o módu Dobrodružství a novoročních eventech v Crossoutu naleznete zde: https://crossout.net/

Do řežby Crossout přišel nový příběhový mód
Ohodnoťte tento článek!
1.5 (30%) 2 hlas/ů