Ranger se vrací do zbraně v multiplayerové střílečce Quake Champions

0

Návrat ikonického hrdiny z původní hry představuje velkou poctu celé quakovské sérii. Ranger byl opětovně povolán do zbraně ve hře Quake Champions, která ho vykresluje jako legendárního mariňáka, jehož nepředstavitelná výdrž a aktivní schopnost Dire Orb, díky které se může teleportovat, slibuje počátek nadcházející apokalypsy. Vyzkoušejte si osamělého mariňáka v uzavřené betě, nebo mrkněte na vydanou upoutávku.

V raných dobách, kdy lidstvo začalo s rozvojem teleportační technologie, došlo k otevření bran do jiných dimenzí. Nové světy však představovaly i nové hrozby, kterým bylo nutné bezprostředně čelit. Objevil se totiž chapadlovitý padouch s mentální silou, který přes brány posílal armády monster s cílem totálního vyhlazení lidské populace. Proto byl vybrán elitní voják, jenž se stal součástí operace známé jako Counterstrike. Primárním úkolem bylo zničit nepřítele nazvaného Shub-Niggurath.

Ranger v Quake Champions:

Tento mariňák byl vyslán do pekla cizích světů, aby eliminoval všechny možné hrozby. Jeho mise byla nakonec úspěšná, i když on sám ztratil možnost návratu. Osamělý voják tak cestuje dimenzemi a hledá cestu domů. Ve výzbroji má opotřebovanou fotku rodiny, která ho udržuje při smyslech, neboť bez naděje by už dávno přišel o rozum.

Rangerovou aktivní schopností je Dire Orb. Jde o energetickou kouli, kterou lze kamkoli hodit a okamžitě se na dané místo teleportovat. Vývojáři z id Software prozradili, že jde o připomínku finálního souboje z prvního dílu, a kromě teleportace způsobuje i poškození všem, kteří se dané schopnosti postaví do cesty.

Mariňákova pasivní dovednost se jmenuje Son of a Gun a její devízou je pro změnu snížené poškození, které si Ranger způsobí vlastním přičiněním. Mluvíme o rovných 25 procentech, díky kterým byste ve hře mohli rozpoutat dokonalé inferno.

Ranger se vrací do zbraně v multiplayerové střílečce Quake Champions
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů