Quake Champions obdrží dosud největší obsahový přídavek

0

Frenetická on-line akce Quake Champions se již brzy dočká významné aktualizace, která má přízvisko té dosud největší a která má šanci nejen zaujmout, ale především posunout zážitek opět o něco dále. Vývojáři tím plní své sliby týkající se neutuchající podpory i v rámci programu předběžného přístupu. To má momentálně podobu příchodu jedné nové postavy, dodatečné arény, hodnocených zápasů, on-line žebříčků a dalších drobných vychytávek.

Starý známý

Ona nová postava by přitom mohla hráčům být známá již z minulosti, neboť jí je Keel. S tím jste již mohli mít tu čest v rámci Quake 3: Arena či v Quake: Live a který se v případě Quake Champions blýskne schopností zahrnout své protivníky granáty. Tohoto zápasníka bude pochopitelně možné zakoupit za herní měnu, stejně tak ale bude k mání i v rámci již dostupného balíčku jménem Champions Pack.

Avizovanou dodatečnou arénou je menší lokace určená pro duel i pro zápasy dvou proti dvěma a nese jméno Vale of Pnat. Tam se mimo jiné budou moci odehrávat i hodnocené zápasy a souboje takové, které se následně promítnou i do on-line žebříčků. Tím však ještě novinky stále nekončí. Navrch se mohou hráči těšit i na to, že do třetího adventu budou moci vkročit již s tematickými vánočními doplňky a stejně tak do hry dorazí rovněž i dočasné úpravy stávajících map.

Vyloženou drobností nakonec pak bude možnost upravit si zaměřovač – na výběr bude až 40 typů a stejně tak si hráči budou moci zvolit i libovolnou barvu. Tyto a další novinky na sebe již každopádně nenechají dlouho čekat, neboť tato objemná aktualizace dorazí do hry již 14. prosince.

Ohodnoťte tento článek!