Chystané mapy do PUBG

1

Shromáždil jsem pár skvělých uniklých informací ohledně dvou nových chystaných map. Vývojáři stále dodávají, že před tím, než budou přidávat nový obsah, musí pracovat na optimalizaci a opravě chyb.

První mapa má býti ostrov v Jaderském moři, který byl součástí Jugoslávského území. Je to ostrov kontrastu – na severní straně jsou husté lesy, na jižní straně je pobřeží středozemního moře a možná nejvíce vzrušující jsou zasněžené hory uprostřed ostrova. Konečně šance nosit všechno to zimní oblečení z krabiček. Ostrov je velký 8×8 km (v porovnání se stávající mapou je velikostí totožný) a bude se vyznačovat různou architekturou ve stylu a věku v závislosti na tom, kde se nachází.

asdasd
Tuto mapu taky potvrzuje leak z twitteru komunitní manažerky.

Druhá mapa bude velká 4×4 km a bude zasazena do lokace pouštního města. Kdysi to bylo krásné místo k návštěvě, ale válka zpustošila jeho ulice a písečné bouře pohřbily hodně z toho, co zůstalo. Na jihu a východních oblastech je kaňon s protékající řekou. Voda z řeky podporuje malé vesnice, které zůstaly po zničení města. Na severu ostrova se nacházejí slumy na svazích.

Takto malá mapa by neměla býti pro 100 hráčů, nedokážu si představit ty neuvěřitelné bitvy alespoň o tu pánvičku. Kdo ví, třeba to bude pro nový ZOMBIE mód.

Všimli jste si, co bylo na prvním obrázku za tím barákem? Vypadá to na nový dopravní prostředek – kolo. Pokud to nebude pouze jen statický objekt, tak to bude velmi vyhledávaný způsob přepravy pro jednotlivce, jelikož k přepravě nepotřebujete žádnou pohonnou hmotu a nevydává žádný zvuk.

Chystané mapy do PUBG
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID