Jak být první – úplné základy PUBG

9

Rozhodl jsem se vytvořit novou sérii článků pojmenovanou Jak být první. V této sérii budu rozebírat tipy a triky do již známé hry Playerunknown’s battlegrounds, které jsou velmi dobře uplatnitelné v souboji o první místo.

Využívat externí zvuky

Znáte pocit, když jste s nepřítelem v 1v1 situaci a nevíte co dělat, jelikož slyší každičký váš krok? Využívejte různé další zvuky, abyste odlákali jeho a nebo přilákali někoho jiného, víte jak to je: nepřítel mého nepřítele je můj přítel (občas se to vyplatí). Mnohem větší štěstí budete mít, když nad vámi proletí letadlo, to potom nepřítel neslyší vůbec nic a vy si můžete spokojeně vykráčet z této nepříjemné situace a napadnout ho z jiné strany.

Rychlé „lootění“

Dopadnete do většího města (15 a více baráků), kde s vámi dopadne dalších 6 lidí. Snažte se uspořádaně chodit po barácích a co nejrychleji „lootovat“ ať máte co největší šanci dostat dobré věci. Osobně preferuji si otevřít Tabulátorem inventář a věci házet na svoji vyobrazenou postavu. Ze začátku dávejte velkou přednost zbraním, pro modifikace se můžete kdykoliv vrátit. Ale pozor, mějte uši nastražené, protože nikdy nevíte kdy a koho potkáte.

Rozhlížecí kolotoč

Název této rady vám určitě přijde trošku stupidní, že? Možná je toto pojmenování až moc přeceněné, ale přesto se snažte stále všude rozhlížet. Nikdy nevíte, kde koho a jak potkáte. Chvíle nepozornosti vás může klidně stát život. Je potřeba také skenovat horizont a terén před vámi, jelikož v trávě většinou bývají zakempení týpci co čekají na snadnou kořist (ach já ty lidi nesnáším).

„Supr čupr“ výbavička

Po nekonečném hledání onoho velmi mocného tlumiče už jen vezmete některý ze zaměřovačů a jdete na věc. Bezpečná zóna je nad Sosnovkou, co uděláte? To je přeci jasné, vezmete UAZ a letíte nahoru na horu, kde rozbalíte táborák a jen budete číhat a čekat, až se nějaký ten blbec najde. Tlumič je sama o sobě velmi silná věc, jelikož když vystřelíte na cíl, tak o vás vůbec neví, protože slyší jen nábojnice v sobě nebo okolo svého těla. Zase má jednu nevýhodu, když po někom střílíte, někdo další nedaleko od vás jde po střelbě, kterou on zřetelně slyší.

pubgvss

V dalším díle se podíváme na komunikaci ve skupině.

Jak být první – úplné základy PUBG
Ohodnoťte tento článek!
4.6 (92%) 5 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

  1. Omlouvám se za možná pro někoho přihlouplý dotaz, kde tu hru pořídím? Opravdu můžu bezpečně i z nějakého českého serveru, třeba tady toho z reklamy key4you.cz? Nebo musím na tu oficiální stránku hry? Diky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Přihlášení pomocí Wargaming.net ID