Co bude v červencové aktualizaci na hru PUBG?

0
https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/6aqgq9/pubg_inspired_wallpaper_i_made/

Od dob co je PUBG v předběžném přístupu, se vývojáři zaměřují v měsíčních aktualizacích na rychlost serveru, přidávání nových zbraní, zlepšování fyziky motorek a zničitelných objektů. Nyní unikla část novinek, které se testují a měly by být v dostupné v červencové aktualizaci!

FOV posuvník

Snad všichni víme, jak velkou roli ve hrách tohoto žánru hraje FOV (field of view – v překladu „zorné pole“). Ve hře prozatím FOV změnit nešlo, jenom z neoficiálních návodů u kterých to prostě nebylo ono. Podle odpovědi vývojáře s přezdívkou smookie___ (viz. obrázek níže) se FOV posuvník testuje a bude dostupný v červencové aktualizaci.

dexo5wkwsaaxek7

Dedikované servery pouze pro pohled z první osoby!

A teď ta největší novinka, na kterou jsme všichni čekali. Sice pohled ve hře ještě není úplně dodělaný, ale na přání kvanta hráčů se vývojáři rozhodli této novince dát přednost před všemi důležitějšími drobnostmi. Takhle se má hra vytvářet! Tento leak je z oficiálního twitteru šéfa vývoje Brendna Greena (známého pod přezdívkou „Playerunknown“), který k tomuto celému oznámení přidal i vtipný hashtag.

vystrizek

„Nejdříve bude dostupný na amerických a evropských serverech pro módy SOLO a DUO. A jakmile bude systém vyleštěný, přibude i na další serveru.“ dodává v dalším tweetu.

Co bude v červencové aktualizaci na hru PUBG?
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlas/ů