Project cars 2 představuje vozy značky Porsche

0

Vývojáři ze Slightly Mad Studios vydali další trailer ke hře. Ten nám p§6ředstavuje vozy stuttgartské automobilky s českými kořeny. Řeč je o vozech s koněm v logu a pár „koníky“ pod kapotou. Video nám představuje automobily značky Porsche.

Vydaným videem nás provází automobilový závodník a tovární jezdec samotné automobilky Patrick Long. Vypráví o zkušenostech a  své práci pro luxusní značku aut. Vozy přirovnává k inteligentním a precizním strojů a dodává, že sám vlastní pár skvostů této značky. Objasňuje také, čím se liší od ostatních, respektive jaké unikátní dědictví a kulturní význam s sebou vozy přináší. Patrick Long ve skutečném životě spolupracuje na vývoji vozů a tomu je i ve hře Project Cars 2. Kde má pod dohledem zpětnou vazbu na detailní nastavení aut.

V upoutávce můžeme vidět nové modely aut, ale také již i legendární vozy, například Porsche 962C a 935. Na jaké další modely se můžeme těšit, není zatím potvrzené. Vývojáři ale přislibují skvěle zpracované vozy, jak po stránce vizuální, tak po technické. Automobily se snaží vytvořit co nejvěrněji skutečnosti. A to nejen vzhledem, ale také jízdními vlastnostmi. Jejich cílem a možná i přáním je, aby hráči měli stejný pocit z řízení, jako kdyby seděli za volantem skutečného Porsche.

Zda se jim to podaří, je otázka, kterou si budete muset zodpovědět sami. Na odpověď si ještě chvíli počkáme. Oficiální vydání hry je naplánované na letošní podzim. Za mě, prozatím alespoň po vizuální stránce a grafickém zpracování, se to vývojářům povedlo skvěle.

Ohodnoťte tento článek!