Project Cars 2 – McLaren 720S

0

Druhý díl hry Project Cars nabídne možnost vyzkoušet si sportovní vůz McLaren 720S, který byl představený veřejnosti v březnu letošního roku na autosalonu v Ženevě.

Na vytvoření vizuálního konceptu vozu se podílela samotná britská automobilka. Vývojáři si na virtuální podobě vozu dali hodně záležet. Vůz je „vymazlený“ po všech technických i vizuálních stránkách a jde o jeho přesnou kopii.

Vůz nemá mezi produkčními automobily konkurenci. Jde o první model z nové generace modelů Super Series. Zrychlení z nuly na sto dokáže za necelé tři vteřiny (přesněji 2.9 sekund), maximální nastavená rychlost je 341 km/h.

Vývojáři Lightly Mad Studios vydali trailer zaměřující se především na tento vůz. Můžeme na něm také vidět prostředí, ve kterém se hra odehrává. Velmi dobře zpracované je střídání počasí, na kterém si vývojáři dali velmi záležet.  Jde o 24hodinový cyklus.

Osobně si myslím, že tento díl přinese mnoho příjemně strávených hodin hraní. Určitě stojí za zahrání si už jen z důvodu řízení, i když jen virtuálně, tohoto krásného vozu.

Ohodnoťte tento článek!