Project Cars 2 Limited Day-One Edition – na co se můžeme těšit?

0

Před pár dny vývojáři z Lightly Mad Studios zveřejnili malé „překvapení“. Pokud si hru koupíte v den vydání, nebo předkoupíte, dostanete balíček s japonskými vozy. Akce byla pojmenovaná Day-One Edition. Přesto to není jediná prémiová edice, která se chystá.

Přesné datum vydání není známé. Nad dříve zveřejněným prohlášením o vydání hry v září je mnoho otázek. Sám Bell na tiskové konferenci řekl, že vývojáři na hře usilovně pracují a snaží se posunout laťku závodních simulátorů o trochu výše. Samotné opravení chyb a vybalancování jednotlivých prvků k dokonalosti zabere sedm měsíců, ne-li déle.

Prémiový balíček z edice Day-One bude obsahovat čtyři vozy od japonských značek – Nissanu a Hondy. Automobily budou rovnou s unikátními barvami pro každé z nich. Těšit se můžeme na Nissan Group A R32 Skyline GT-R, Nissan 280ZX GTX, Honda Civic Civic Type R a Honda 2&4 Concept Car.

Fanoušci závodních vozů se mají stoprocentně na co těšit. Na rozdíl od prvního dílu, který se specializoval jen na závody na tradičních okruzích, ve druhém díle nalezneme i rallycross. Vývojáři a ukázky ze hry přislibují velmi povedený zážitek, nejen po grafické stránce, ale také i po stránce realisticky zpracovaných vozidel.

Ohodnoťte tento článek!