Připravuje se pokračování hry Insurgency

0

Na herním svátku E3 byla společností New World Interactive představena nová hra Insurgency: Sandrstorm. Vytvoření pokračování hry bylo otázkou času, protože první díl byl velmi úspěšný v prodejích.

Volné pokračování je, stejně tak jako předchozí díl, zaměřené na klasické přestřelky s ryzí hratelností a minimem rozptylujících věcí okolo. Hra v multiplayerové verzi nabízí napjaté a tvrdé boje jak pro vlky samotáře, tak pro ty, kteří se spojí dohromady.

Insurgency: Sandstorm vychází z toho nejlepšího a nejpovedenějšího na předešlém díle. Přesto je obohacena o spoustu novinek. Největší změnou je přidání příběhové kampaně, která je představena na traileru.

Video ukázka nám ukazuje dvě hlavní postavy. Vysloužilého amerického veterána z války na Blízkém východě, dobrovolně se vracejícího do války a domorodou bojovnici, která se vydává na osobní cestu pomsty ve válkou sužovaném Iráku. Dvojice se setkává s francouzským civilistou, který se nikdy neúčastnil žádné bitvy, a ještě další bojovnice proti radikálům. Jak tohle dopadne? To si musíte zjistit na vlastní kůži.

Samotní tvůrci se vyjadřují, že jde o skupinu neslučitelných lidských povah a osudů, kteří se vydávají stejnou cestou a musejí se vypořádat se spoustou překážek. Odlišné životy hlavních hrdinů mají přinést do hry zajímavou dynamiku, a tak vystoupit z řad tradičních válečných příběhů.

Ohodnoťte tento článek!