Zítřejší Chicago fest vypustí Krakena!

3

Všichni jistě víte, že v sobotu, zhruba kolem 18:00 našeho času, se odstartuje první obrovská Pokémon akce v Chicagu. Akce začne tím, že trenéři, kteří budou na místě, budou muset plnit určité úkoly a chytat určitý typ pokémonů. Podle toho druhu pokémonů budou určeny odměny. 

Po celém světě zase my budeme muset chytat co nejvíce pokémonů a to zhruba od 18:00 až někdy do noci. Pokud se nám povede tuto výzvu splnit, otevře se Mystery challenge, což budou ty legendárky od 1:00 do 2:00 v noci našeho času.

Pravděpodobně budete moci chytit pouze jednoho legendárního pokémona, jelikož ten by měl být stále s vámi a pomáhat vám při raidech. Legendární pokémon nicméně do gymu dát nepůjde. Vzhledem k tomu, jak to ale nyní funguje, to ale není vůbec důležité nemyslíte?

Zde vidíme všechny bossy kteří se objevili ve videu, nicméně CP nejspíše nejsou přesné.

  • Lugia – 35000 CP
  • Ho-Oh – 32000 CP
  • Articuno – 30000 CP
  • Zapdos – 29000 CP
  • Moltres – 28000 CP
Legendární raid bude k dispozici 60 minut a vajíčko uvidíte dva dny dopředu!

prts3n8

Jinak vypadá to, že každý tým možná chytí jiného pokémona, takže se připravte na cokoliv. Nicméně ať to bude jakékoli, bude to prostě VELKÉ!

ahqklr0

Navíc pokud by vás zajímal průbeh akce živě, tak by měl být celý Chicago fest streamován na oficiálních kanélech Pokémon GO – jak na twitchi, tak na youtube.

Zítřejší Chicago fest vypustí Krakena!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

    • No to si jensem jist, Niantic ma s temato eventama zkusenosti i ingpressu, takze vytížení by mělo byt v pohodě. Spiš bych to viděl na nějaky bug 😀 … nicméně spíše jsem zvědavy co vyleze z OC čmost, nebo Nianticu jak budou vypadat registrace na Safari zonu … , lidi mají strach že kapacita 3000 je málo. Upřímně se jim nedivím, budou tam cestovat z velkých dálek, ze zahraničí, a pak se po obchoďáku budou pohybovat, ale bez registrace neuvidí eventy a cely obsah safari … těžko říci jak to ma Niantic vymyšleno.

      • Jinak je blbe, ze u nas budou legendarky az tak pozde… mohli to vymyslet nejak lepe na regiony..

Comments are closed.