Jak získávat coiny v Pokémon GO? Opět jinak, brzo jinak!

0

Momentální systém vydělávání coinů je značně bolavý. Již nemůžete získat 100 coinů denně, ale jen 50. Praya udělal skvělé video, kde vysvětluje veškeré změny, které proběhly kolem coinů. Víme, že jsme zveřejnili článek, kde již informace po několika dnech nejsou pravdivé. S tím ale nic nezmůžeme.

Není pravda to, že vyděláváme 100 coinu denně, 700 týdně, ani to, že raidy jsou od 35. levelu. Vše se mění skoro denně, nicméně nám to nevadí. Všichni věděli, že se jedná o betu celého systému, tak to musíme chápat.

Raidy jsou momentálně od 25. levelu a bude to klesat!

maxresdefault-7

Rozhodně doporučuji pRayovo video, nicméně kdybych to vzal kolem dokola, problém v systému je nyní ten, že můžete mít klidně deset gymů, nicméně pokud vám nikdo z gymu žádného pokémona nevyhodí, tak vám vlastně 50 coinů propadlo.

Druhý den vám někdo vyhodí 5 pokémonů, kteří byli v gymu týden a vy dostanete jen 50 coinů od prvního pokémona. Ostatní coiny prostě zmizí, protože jste překročili limit. Doufám, že tohle Niantic opraví, protože tento systém nenutí přímo gymy dobývat. Zvláště pokud je gym plný silných pokémonů vykašlou se na to.

pokemon-go-free-pokecoins-with-pikachu

Vlastně to navádí k tomu, abyste do gymu dávali co nejslabší pokémony, aby se vám vrátili co nejdříve. Těžko říci, nicméně tohle není dobrý systém. Věřím, že bude brzy změněn.

Ohodnoťte tento článek!