Vyplatí se power up před reworkem gymů?

0

Jistě všichni víte, že se blíží rework stadiónů (gymů), a všeobecně nyní platí, radí to i někteří youtubeři, že je lepší počkat s posilováním (power up) a evolucema, dokud rework nepřijde.

Ptáte se proč? To je vcelku jednoduché. Nikdo zatím přesně neví, jak bude vypadat řazení pokémonů na stadiónu, proto to chce počkat, a až podle výsledku toho, co Niantic zveřejní, můžeme se svými pokémony taktizovat.

Pravda, CP bude vždy hodně důležité, nicméně už nemusí být tím nejdůležitějším v gymu. Stát se může cokoli, a jelikož nevíme, jak bude pořadí v gymech vypadat, jak se tam budou pokémoni řadit, může být nejvyšší CP nevýhodné.

Pokud se bude řídit podle levelu pokémona, což je asi nejpravděpodobnější varianta, mohlo by to velká CP v jistých situacích znevýhodnit.

Nebojme se, stále bude potřeba šlapat chodníky, aby se nám vylíhlo nějaké to pěkné vajíčko. Já například již měsíc neviděl 10km. Mám jen samé 5km. Občas nějaká 2km, a to z nich ještě padají jen blbosti. Doufám, že se té své tlusté dámy brzo dočkám.

Ohodnoťte tento článek!