Jak vypadala Safari zóna v Barceloně

0

Člen týmu z GO Hub Spain navštívil Safari Zone event v Barceloně, v obchodním domě La Maquinista. Díky tomu se s námi může podělit o zkušenosti a připravit nás na nadcházející event v Praze.
PGH Team: Když jsme dorazili, byly na všech třech týmových registračních místech již velké fronty, ale návštěvníci byli velmi veselí a šťastní, že mají lístek. Safari zóna měla být pro nás všechny zvláštní den, byli jsme velmi nadšeni, že jsme součástí této události.

2vO2DBr

Po registraci jsme se zapojili do všech aktivit v rámci akce, chytání Pokémonů, otáčení pokéstopů, abychom získali speciální vajíčka, užívali si prostředí se spoustou super lidí. Z počátku to bylo skvělé, spousta lidí, spousta Pokémonů a hezké prostředí.

Nicméně jak postupoval den, event začal ukazovat, že jsou zde i nevýhody a smíšené pocity se začaly míchat. Lidé byli vzrušeni a trochu rozhněvaní současně, event tak nějak planul samovolně a neměl žádnou skutečnou strukturu, byla to většinou jen chytačka pokémonů.

rr2u68Jm iSbtIE2m

Pro mnohé byl Trainer Kit poněkud zklamáním, jelikož počet účastníků očekával speciální raidy nebo exclusive Raid Passy, které by se po této akci měly uskutečnit. Nic z toho se nestalo, možná naše očekávání byla příliš vysoká, ale doufali jsme, že Niantic by mohl využít akce Safari Zone k aktivování EX Raidů v Evropě.

Abychom byli naprosto upřímní, událost nebyla tak skvělá, jak jsme doufali, logistika byla na místě, ale obsah prostě nestačil. Trenéři v Barceloně čekali do poslední chvíle na nějaké zajímavé oznámení, které ale nepřišlo, pravděpodobně trenéři v Oberhausenu a Paříži měli podobné naděje, ale bohužel byli zklamáni taky.

Ačkoliv událost byla opravdu skvělá, dobrá logistika a skvělí lidé, mohlo se vše udělat mnohem lépe, než to bylo.

Trenérský set z Barcelony

jm7jRsw

Když jsem si tuto reportáž přečetl, řekl jsem si že výlet do Prahy bude stát zato. Již bych si ale rozmyslel, kdybych cestoval ze zahraničí. Na druhou stranu, pro cizince nejsou ceny u nás nic strašného, takže výlet se určitě taky vyplatí.

Jak vypadala Safari zóna v Barceloně
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů