Třetí generace přijde již 23.7.?

4

Rok se s rokem sešel a když se to vezme kolem a kolem, největší hráčský boom se během ročního provozu hry Pokémon GO objevil vcelku dvakrát. Jednou když se hra objevila na google store, podruhé když do hry přišla druhá generace pokémonů z regionu Johto. Nyní je před námi několik milníků. Jednak to je oslava výročí a druhá věc je příchod třetí generace z regionu Hoenn.

Mnoho různých ukazatelů napovídá, že uživatelský zájem o Pokémona GO ostře klesá. Ale všechny věci nejsou pro Pokémony tak špatné, existuje několik skutečně životních událostí, které Niantic naplánoval během několika týdnů pro Pokemon Go, pokud se tyto plány ukáží být stejně dobré, jako humbuk co kolem nich je, pak bude vše opravdu skvělé.

87d9a852e7445a5be823b073db40a10c5a1edc62_hq

Během oznámení výročních oslav byly reakce různé. Nakonec se to snad kapku uklidnilo. Teď když začínají na povrch vyplouvat informace o příchodu třetí generace, blýská se na lepší časy. Ti hráči, kteří byli zklamáni z oslav a reworku gymů, popřípadě raidů, by se mohli zabavit novou dávkou pokémonů, což by mohlo vtáhnout zpět kráče, kteří hru přestali hrát.

Třetí generace přijde již 23.7.?
Ohodnoťte tento článek!
4.67 (93.33%) 6 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Se hrou jsem skončil… Napsal jsem na podporu a nikdo nereagoval už něco přes týden…
    Nemohu použít možnost přihlášení přes Pokemon go club, ale přes gmail to funguje jiný účet…

Comments are closed.