Top 5 věcí, které jsme milovali v Pokémon GO v roce 2017

3

Rok 2017 byl jedním z nejlepších roků Pokémon GO a her podobného rázu. Ve hře se objevilo spousty dobrých a také taky špatných věcí. Zde je náš seznam 5 top věcí, které jsme v tomto roce zaznamenali v Pokémon GO, seřazené podle našeho subjektivního hodnocení.

#5: 0.57.2 datamine a vypuštění generace II

15.-17.února 2017

Po měsících škádlení, dolování dat a spekulací byla vydána verze 0.57.2, která přinesla data pro vydání nové generace. Aktualizace byla vydána 15. února. Bylo odhaleno několik nových funkcí, mezi naše oblíbené patří odznak Unown a nové evoluční itemy.

kSlSt2El

Generace II byla vypuštěna 17. února skvělým trailerem, díky této novince se spousta hráčů ke hře vrátila.

#4: Shiny Magikarp

shiny-magikarp

Když Niantic oznámil event Water Festival, předpokládalo se, že se během akce objeví Shiny Magikarp. V originálním anime, červený Gyarados byl ikonické ztělesnění shiny Pokémonů. Niantic úspěšně použil první WATER událost a vypustil jej.

Jako první zaznamenaný lovec shiny Magikarpa se objevil Fabian Parent.

#3: Gym rework a nový raid systém

Když Niantic oznámil přepracování gymů, byli jsme ohromeni tím, jak byl nový systém odvážný a rozšířený. Cílem bylo zlepšit funkci gymů a nabídnout nový způsob gym bojů, bylo to docela zajímavé vidět novou dynamiku ve hře.

Ačkoli je otázka, jak úspěšná byla rekonstrukce gymů sama o sobě, systém raidů se ukázal být hitem mezi příležitostnými a hardcore hráči.

#2: Legendární (ne-EX) raidy

pokemon-go-legendary-1011693Musíte je milovat, nebo je nenávidět. Počínaje legendárními ptáky, přibylo do hry spousty legendárních bossů. Otázkou je, jestli jsou legendární pokémoni skutečně legendární.

Mnoho lidí se ozývalo a pojmenovali celý event jako “legendární výbuch”, ale v zásadě chválíme Niantic za úspěšné spuštění legendárního systému raidů. Možná méně šílený plán pro příští rok?

#1: Systém počasí a generace III

weather-pokemon-go

Nový meteorologický systém a uvolnění Generace III jsou na prvním místě v seznamu Top 5. Systém byl vyvinut v úplném utajení, bez úniků na veřejnost, bez APK nástrah a neúmyslných úniků informací od zaměstnanců Nianticu, meteorologický systém nabídl novou výzvu a nový způsob, jak hrát hru.

Na druhou stranu je celé vydání Generace III nádherné, dobře plánované a dobře provedené. Týden po týdnu jsme přivítali nový herní obsah, nové Pokémony a nové Shinie, které můžeme chytat.

maxresdefault-1

 

Top 5 věcí, které jsme milovali v Pokémon GO v roce 2017
Ohodnoťte tento článek!
4.75 (95%) 4 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.