TOP 10 neobvyklých obránců gymů

0

Moc pěkné video si připravil John pRayer, který se zaměřil na neobvyklé obránce gymů. Říkáte si proč? Protože již nyní je vcelku jasné, že po reworku bude moc být v gymu pouze jeden pokémon od každého druhu.

Tím se nám otevírá neuvěřitelná možnost, jak využít do obrany i pokémony, kteří doposud byli trochu ve stínu Dragonita, Blissey a podobných bestií. Po příchodu druhé generace se dle mého neobjevuje ani Evee v tak velkém počtu jako před druhou generací. Samozřejmě to nemá vliv na to, že Vaporeon je stále skvělý obránce.

index

Kdybyste neznali Johnyho, vřele doporučuji jeho videa. Je zábavný vtipný, a i když ve videu dělá prd, dá se na to koukat a baví vás to. Johny i streamuje na Twitchi například HearthStone, takže pokud vás zajímají také karty, rovněž doporučuji!

Když jsme u těch změn, zmiňuje se o tom i Praya, bylo by hrozně fajn, kdyby Niantic upravil pořadí pokémonů v gymech. Fajn by to bylo hlavně z toho důvodu, že ti pokémoni, kteří nemají tak vysoké maximální CP, by byli daleko užitečnější. Vysoké CP se do gymů dává hlavně proto, že když někdo nezkušený sundává gym dolů, postupuje od nejnižšího CP. Takže když máte CP nejvyšší, nemusí se k vám vůbec dostat. I když máte pokémona, který by mohl jít sundat jednodušeji.

TOP 10 neobvyklých obránců gymů
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 3 hlas/ů