Tělocvičny vypnou již DNES!

1

Oficiální zpráva Nianticu prozradila, že gymy budou vypnuty 19. 6. 2017. Nebude to tedy 16. 6, jak zněla původní zpráva z Itálie. Nebo až na konci eventu slunovratu 20. 6. 2017. Bude to dle oficiálního tweetu 19. 6.

Čas ještě není ale určen, bude potřeba určité přípravy i pro vypnutí. Zřejmě aby byli posláni obránci gymů ke svým majitelům. Pravdou je, že když kdysi rušili některé gymy a pokéstopy, pokémon, který gym bránil, majiteli zmizel. Nicméně potom dodával každý den coiny za obranu, jako by v gymu byl.

Co se očekává od trenérů, jakmile se gymy znovu otevřou, je z velké části neznámé, kromě toho, co bylo naznačováno. Nutnost krmení pokémonů, kteří brání tělocvičny (gymy).

gym

Kromě toho se očekává, že se brzy objeví nová aktualizace v Pokémon GO (verze 0.65). V současné době nejsou k dispozici žádné informace o obsahu 0.65, ale očekává se, že tato aktualizace přinese následující:

  • Update tělocvičen plus úpravy na straně klienta
  • Opravy bugu v aplikaci
  • Revize problémů a vlastností

Tak co, už se těšíte? Já rozhodně ano. Jsem sám zvědavý na to, jak bude vypadat pořadí v tělocvičnách, a jakým způsobem se budou pokémoni v boji řadit.

Když má někdo štěstí, samozřejmě mu to přejeme, že ano? 😀

 

Tělocvičny vypnou již DNES!
Ohodnoťte tento článek!
3.67 (73.33%) 6 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.