Super triky jak házet Great a Excelent v podání Jakuba Destra

0

Trenéři, již před pár dny jsem našel podobný návod na jiných stránkách, nicméně než jsem to stačil zpracovat, předběhl mne Jakub Destro. Jelikož je společně s pRayou nejschopnější streamer a youtuber Pokémon GO u nás, rozhodl jsem se použít jeho video.

pvt09yk

U legendárních pokémonů mám větší problémy se sekáním aplikace při chytání. Vždy to bývá po boji plném grafiky, kdy se telefon zahřeje a pak snižuje výkon, aby se nemusel vypnout. Tím pádem se strašně špatně hází curve ball. Zde je asi jediná možnost, sehnat si kvalitnější telefon. Otestoval jsem několik tipů jak toto opravit, bohužel nemyslím si, že by to pomáhalo. Takže jediná možnost sehnat nový telefon.

Jak velká kolečka jsou pro jednotlivé zásahy nice/great/excelent.

pokemon-go-aim

Trik s Nanab berry mi přijde buďto jako náhoda, nebo pokud ne, tak je to dle mého bug, který by měl niantic opravit. To my ale nezjistíme, jelikož Nanab by měl pokémona uklidnit, takže by se měl zpomalit, abychom byli schopni hodit lépe míček a pokémona trefit. Pokud střídání nanab a golden zvýší šancí na chycení, bylo by to něco jako … nalezený a neohlášený bug. Nejsem si jist, jestli Niantic je schopen zjistit, jakou měl pokémon šanci na chycení ve chvíli, kdy jej trenér chytl. Pokud ano, myslím že to opraví. Pokud se nic nezvyšuje, tak je to něco podobného, jako bychom střídali gold a ananas.

Ohodnoťte tento článek!