Stary dem aneb Ostraváci na pokémonech

0

To jen borec z Ostravy dokáže vytáhnout na Lugiu drsňáckou Caterpie. Jak to vypadá, když se někomu při raidech přehřívá telefon? Můžete se na to kouknout, pokud se divíte, že jsou ještě lidé bez legendárních pokémonů.

Mimochodem, samozřejmě že na přehřátém telefonu se objevila 100% IV Lugia. Takže klučina měl co dělat, aby ji chytit. A že mu pomáhali všichni včetně pRaye.

Opravdu mne mrzí, že se mi nepovedlo najít žádný funkční návod na to, jak vyladit telefon, aby se nepřehříval. Vím sám, jak je to depresivní, když před vámi létá úžasná legendárka a vám se obraz seká jako komiks na pokračování. Jediné co mi pomohlo, je vyndat telefon z ochranného obalu ještě předtím, než začnu hrát pokémony. Samozřejmě obaly drží teplo, proto je lepší zamezit tomu, aby se telefon nezačal přehřívat než jej následně při chytání chladit.

Radius kolem centra měst na Kangaskhana a Unowny byl zvětšen na 40km!

Takže pokud se vám zatím nepovedlo dostat do Prahy, nyní je ta pravá chvíle. Niantic zvětšil radius, kde se tito vzácní pokémoni nalézají, takže se můžete v klidu pohybovat po krásné Praze a sbírat vše co se dá.

Speciální raidy v Pokémon GO parku!
  • Wobbuffet, Boss CP 7144
  • Piloswine, Boss CP 21604
  • Houndoom, Boss CP 27302
  • Ursaring, Boss CP 27409

 

Ohodnoťte tento článek!