Safari zóna v Praze již 7.října!

0

První Safari zóny jsou tady! 16. září se uskuteční oficiální event Pokémon GO Safari Zone v nákupních centrech Unibail-Rodamco, které se nacházejí v obchodním centru CentroO v Oberhausenu (Německo), Les Quatre Temps v Paříži (Francie) a La Maquinista v Barceloně (Španělsko).

Při každé této akci obdrží trenéři medaili a speciální 2 km vajíčka z různých PokéStopů, které se nachází v těchto nákupních centrech. Lury budou aktivovány celý den u každého PokéStopu na akci, takže trenéři mohou lapat hromady a hromady pokémonů, včetně Kangaskhana, Chansey, Larvitara a dalších. Trenéři v oblasti mohou dokonce vidět shiny Pikachu, shiny Magikarpy a různé formy Unownů! Za účelem optimalizace zkušeností a výkonu pro všechny zúčastněné trenéry, nebudou při těchto akcích v těchto nákupních centrech k dispozici Gym a Raid bitvy.

Účastníci obdrží výcvikové soupravy “Trainer kits”, aby se mohli připojit k aktivitám Pokémon-catching. V každém ze zúčastněných nákupních center budou ve vybraných obchodech k dispozici speciální nabídky pro trenéry Pokémon GO.

Trenéři se budou brzy moci registrovat zdarma, aby obdrželi nepřenosné vstupenky na Pokémon GO Safari Zone, která se koná 16. září. Proto, aby mohl trenér obdržet QR Code, který je potřeba k účasti na akci, musí mít 13 let a být přítomen s platným průkazem totožnosti s fotografií. (řekl bych jakýkoliv průkaz s fotografií)

Trenéři, kteří nebudou moci získat vstupenky na Safari zónu, budou moci objevovat zajímavé věci v celém městě, ve kterém se nachází obchodní centrum.

Pro rezervaci vstupenek, sledujte stránky obchodních center, momentálně těch, kde se akce bude konat 16.9. v Německu, Francii a Španělsku.

Zároveň se můžeme těšit na znovuoživené datumy dalších akcí včetně té Pražské.

7.října 2017
Fisketorvet—Copenhagen, Dánsko
Centrum Černý Most—Praha, Česká republika
14.října 2017
Mall of Scandinavia—Stockholm, Švédsko
Stadshart Amstelveen—Amstelveen, Holandsko

Proto nezapomeňte sledovat Facebookové stránky OC Černý most.

Safari zóna v Praze již 7.října!
Ohodnoťte tento článek!
4.15 (83.08%) 13 hlas/ů