Nejhorší oslava všech dob!?

6

Ano! Je to přesně rok, co vyšla naše oblíbená a geniální hra Pokémon GO! Spousty stažení, obrovské nadšení v ulicích. Rok se s rokem sešel, a všichni nedočkavě čekáme co si pro nás Niantic připravil.

Výroční event bude trvat od 6.července, opět 22:00 do 24.července 22:00.

A co si pro nás Niantic připravil? Prozatím velké kulové. V ingame obchodě máme skvělý balíček, který by si koupil snad jen člověk, co neumí počítat.

19665349_1222522321209755_6061061917499216940_n

Vždyť si to spočítejte sami:

 • 6×150=900 inkubátory
 • 2×100=200 raid passy

Ostatní věci si prostě vytočíte, takže dáte 1200 coinů, za věci, které mají v obchodě cenu 1100 a pár minut u pokéstopu. No není to výhodné? Ne opravdu není!

Další součástí eventu je speciální Pikachu. Každy Pikachu kterého chytnete v přírodě bude mít speciální výroční čepici. No není to super? Možná první tři kusy.

Nechme se ale překvapit, třeba Niantic ještě něco vymyslí (doufejme). Vezměte si kolik pokémonů se dalo nachytat na všech předchozích eventech. Toto by tento event byl jen chudý příbuzný, nemyslíte?

gobirthday

Nejhorší oslava všech dob!?
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 10 hlas/ů

6 KOMENTÁŘŮ

  • chtěl jsem to dát do nadpisu 😀 … ale vis jak vsichni cekali super akce .. expy shardy a ono vuubec nic :d … jako niantic hodně mlžíva, ale toto nevim 😀

   • Já tohle nehraju, jen mě celkem zaujala ta informace 🙂
    Tady u nás před barákem ještě nedávno furt postávali hloučky s mobilem v ruce, že prej sme tu měli nějakýho zajímavýho, ale asi už někam odmigroval, máme tu zase klídek 😀 .

    • Jojo to tak byvá …, ted jsou neco jako raidy, to pak byvá něco podobného … a to jeste lidi jezdi hodne autem misto toho aby chodili

 1. Tohle je slabé… Asi to myslí vážně… Stejně jako WG chtějí prachy a zadarmo ani kuře nehrabe… zřejmě..

 2. Myslím, že změna pravidel, která tomu předcházela, už dávala možnost něco tušit. Odměna za to, že dostanu výprask, za obsazení gymu a za jeho obranu skoro nic, snížení denního limitu odměn… Narozeninový event je jenom dalším sdělením Nianticu jakým směrem se hra bude dále ubírat.

Comments are closed.