Registrace na Safari zónu v Praze byla vyprodána během dvou minut!

4

Centrum Černý most zveřejnilo zprávu k registraci na Safari zónu v Praze. Zprávu od CCM naleznete na Facebooku. Bohužel, po tom, co zveřejnili link na registraci kolem sedmé hodiny večerní, objevila se další zpráva během pár minut.

Konkrétně toto: Všechny dostupné vstupenky na akci Pokémon GO Safari Zone v Centru Černý Most už byly bohužel vydány.

Další vstupenky budou vzhledem k nečekaně velkému zájmu možná k dispozici v nejbližších dnech.

Pro více informací nezapomeňte sledovat naši stránku na Facebooku, jelikož nás čeká ještě mnoho dalších akcí s naším partnerem, společností Niantic!

22008252_10155316891839934_330120059036280507_n

Vstupenky zmizely opravdu rychle. Pokud máte stále zájem vyrazit do Prahy na Safari zónu, doporučuji sledovat Facebook CCM. Pokud ještě nějaké vstupenky vypustí ven, budou opět pryč během pár minut.

Zajímavá zpráva se vám zobrazí když kliknete nyní na registraci: Registrace byla pro velký zájem ukončena. Děkujeme za účast a brzy na shledanou v obchodních centrech Unibail-Rodamco!

Musím říci, že když pročítám reakce, je to opět škoda. Event byl plný během dvou minut. Spousta vyplňování, ověřovací obrázky, kdo na to nebyl připraven, zpravidla měl smůlu. Ale to je život. Chystalo se tam opravdu moc lidí.

Registrace na Safari zónu v Praze byla vyprodána během dvou minut!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Polovinu registrace vzaly blbí cizinci… bych to dal jen pro občany toho státu…

    • spis by mne zajimalo kolik lidi je registrovanych a nedorazi tam … , cizinci vedeli, ze v zahranici byly registrace otevrene cca 4 minuty, pak bylo vse rozebrane

  2. Pravda je taková, že event v Dánsku byl vyprodaný kolem 2 až 2,5 minuty, u nás to byla minuta 1 – já svoji vlastní přihlášku úspěšně odesílal v 55 vteřině a kamarád v 1 minuta 10 vteřin a už bylo pozdě.. bylo to jasné, protože Dánsko bylo pro všechny krom Němců a severských zemí z ruky a ČR je díky své poloze ideální pro všechny.. zejm pro ty co si zde udělají třeba prodloužený víkend..

    • Ja to ani nezkoušel, protože vím, že se tam nedostanu, ale popravde jsem takovou rychlost nečekal …

Comments are closed.