První pocity z reworku!

9

Již včera v 22:00 byly aktivovány Gymy. Spousta lidí to neví, jelikož ještě dnes ráno bylo hodně Gymů bílých. Nicméně já jsem nelenil, objel si autem vesnici a obsadil všechny tři tělocvičny. Pršelo, takže procházka nepřipadala v úvahu a nebudu vám lhát, pěšky bych nešel.

Již ráno byla morálka pokleslá, tak jsem vesele vytáhl berry a začal krmil. Konečně mají využití i banány, takže doporučuji nic nevyhazovat. Můžete krmit všechny pokémony v Gymu, pokud je vašeho týmu. Zatím nevím, jestli můžete krmit, i když v něm nemáte pokémona, ale předpokládám že ano. Jeden postřeh – například z pokémona s 2800cp, ubude cca 400cp za jeden stupínek morálky. Proto je teoreticky skoro jedno co do Gymu dáte.

Notifikace, že vám někdo útočí na pokémona, se objeví krásně. Řekl bych, že jsem byl pár kilometrů od Gymu. Nicméně během minuty se Gyarados vrátil. Když jsem šel dobývat Gym zpět, nestačil na jednoho pokémona jeden souboj. Musel jsem bojovat asi 4x než jsem morálku srazil na 0. Nicméně vypadával mi internet. Ne vždy jsem bojoval s pokémonem s nižším CP. Takže je dost možné, že když vyladíte útočníka, zmocníte se Gymu rychleji.

Každopádně Gymem můžete otáčet jen když je od vašeho týmu. Aspoň tak mi to připadalo. Sám jsem zvědavý, jak to bude na Gymech vypadat. Nicméně podle poklesu morálky bych řekl, že pokud nebudou pokémoni krmeni, nevydrží vám na Gymu ani 3-4 dny.

Ještě jeden postřeh, když jste měli v okolí Gym vašeho týmu, který byl celý váš, jen váš pokémon se tam nevlezl. Stačí nekrmit některého z pokémonů, počkat až se vrátí majiteli a pak si tam přidat svého. Haha zajímavé … Rozhodně hurá ven, ale prosím, mým Gymům se vyhněte.

Na závěr. Své pokémony si v Gymu krmit nemusíte, stačí když vám je bude krmit kamarád z týmu.

První pocity z reworku!
Ohodnoťte tento článek!
3.36 (67.27%) 11 hlas/ů

9 KOMENTÁŘŮ

  1. taky jsem se do toho pustil již večer,ale z čeho jsem rozčarovaný, je otázka…co mám z Gymu ? páč stará možnost vybrat pokécoiny už není, že by nás donutily zainvestovat ? nebo to někde schovaly ?

    • Nene, měl bys mít coiny za to, až se ti pokémon vratí, ale kolik jsem nikde nenasel. bohužel předpokládám, že tam musí vydržet minimálně 24hodin. BTW: na streamech už jsem viděl i Raidy, takže v americe zapli zaroven s gymy i raidy, takze mozna i u nas.

  2. Vybirani coinu neni jako dříve coiny dostaneš až jak se ti pokemon vrátí a podle doby strávené v gymu dostaneš coiny 😉 nwm ale kolik jestli při staru 10 za 24h nebo víc

  3. Je to naprostej fail a chtěj jen z lidí vytáhnout ještě větší množství peněz než doposud. Bitvy v gymech lagujou jak prase, hra se seká, padá apod. Nejdřív dali 1 coin za 1 hodinu za 1 gym. Potom to nejspíš změnili na 1 coin za 10 minut, jenže změnili maximální počet coinů na 50 denně. Neuvěřitelně chamtivý prasata.

  4. nechápu, proč když zbouráme cizí gym, musí druhý čekat 10 minut, než se může umístit

Comments are closed.