Přehřívá se vám telefon při hraní Pokémon GO? Porádíme co s tím!

2

Léto je v plném proudu, teploty přesahují 30 stupňů Celsia a klimatizace pracují na plný výkon, aby naše utrpení bylo co nejmenší.

V průběhu let jsme se naučili jak se chránit před sluncem, zvláště v době největších teplot, ale nejsme jediní, kteří jsou ohroženi přehřátím – pokud vám přijde, že je horko, je také horko vašemu telefonu!

Od vydání aktualizace 0.67 hráči hlásili několik případů přehřátí svých telefonů.

Abychom zabránili poškození našich telefonů, sestavili jsme krátký seznam tipů a triků, jak udržovat telefon v pohodě během letního období. Seznam je pro Android a iOS hráče, i když některé aplikace jsou exkluzivní pro jednotlivé platformy.

Tipy, které zabraňují přehřátí telefonu během přehrávání hry Pokemon GO
 • Nenabíjejte svůj telefon, když bojujete v raidu nebo gymu
  Jak pravděpodobně víte, nabíjení telefonu dramaticky zvyšuje jeho teplotu. Vzhledem k tomu, že Pokémon GO používá unity pro 3D renderování, kombinovaný tepelný výkon nabíjení, využití sítě a vykreslování 3D snímků může způsobit, že telefony dosáhnou nebezpečných teplot a pro svou ochranu se vypnou.
 • Vypněte nepotřebné procesy na pozadí vašeho systému
  Vypněte všechny úkony, které pracují v pozadí, jako jsou aktualizace a nepotřebné aplikace. Tím se zlepší životnost baterie, sníží využití procesoru a zlepší dlouhodobý zážitek ze hry.
 • Držte se dále od přímého slunce
  To je poměrně jednoduché. Přímé sluneční světlo zvýší teplotu telefonu a způsobí, že je nepříjemně horký. Nemluvě o tom, že i pro vás to není příliš zdravé.

maxresdefault-1

Limit FPS na Androidu

Trenéři s telefony HTC, Samsung a Huawei mohou omezit výkon renderování a uzamknout jejich framerate na 30 FPS. Hráči, kteří toto udělali, oznámili významné zlepšení výdrže baterie a snížení tepelného výkonu, přičemž jediným nedostatkem byl snížení vizuálního pocitu.

Bohužel nevíme o žádné podobné funkci v systému iOS, pokud ale o něčem víte vy, budeme rádi, když se s námi o tyto informace podělíte.

Ochranná pouzdra a sáčky s chladícím gelem
 • Odstraňte svá ochranná pouzdra
  Někteří trenéři zaznamenali značné tepelné zlepšení, když odstranili svůj ochranný kryt, protože ten udržoval teplo a snižoval přirozené chladicí vlastnosti telefonu.
 • Sáček s chladivým gelem
  Ačkoli studená gelová balení jistě fungují, doporučujeme je používat opatrně. Na povrchu, který je v kontaktu s telefonem, může dojít ke kondenzaci vody a tím může dojít k poškození vodou.

Doufáme, že tyto tipy vám pomohou udržet telefon v pohodě a zároveň si pořádně užít léta!

Přehřívá se vám telefon při hraní Pokémon GO? Porádíme co s tím!
Ohodnoťte tento článek!
3.2 (64%) 5 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.