Během eventu Pokemon GO Travel bylo chyceno 3.36 bilionů Pokémonů

1

Trénéři, Niantic sdíleli skvělé video, které shrnuje event “Pokémon GO Travel”. Pojďme se podívat, jak byli trenéři z celého světa aktivní.

  • Chyceno 3.36 bilionů Pokémonů
  • 89000 účastníků v Japonsku
  • Region kde se pořádala japonská safari zóna, vydělal 16M dolarů

Oficiální sdělení

Celosvětová událost byla zakončena třídenním turnajem Safari Zone v Japonsku. Více než 89 000 lidí přišlo do oblasti Tottori pochytat 12 milionů Pokémonů (včetně vzácných Pokémonů, Unownů). Regionální vláda prefektury Tottori uvedla, že třídenní událost přinesla přibližně 16 milionů dolarů (18 miliard yenů) příjmů z cestovního ruchu.

Mezitím se eventu Pokémon GO Travel Global Challenge zúčastnily milióny trenérů z více než 140 zemí, aby společně pochytali více než 3,36 miliardy Pokémonů za méně než 7 dní.

Po dosažení tohoto milníku se Farfetch začal objevovat po celém světě, Kangaskhan byl viděn ve východní Asii a Ho-Oh se poprvé objevil v raid bitvách.

Youtubeři, kteří se účastnili této akce jako propagátoři:

  • Tiffany Garcia (IHasCupquake),
  • Mario Herrera a Leon Martins (Coisa de Nerd)
  • Rachel Quirico (SeltzerPleas)

hooh

Celkově jste pochytali více než 3 miliardy Pokémonů během Global Catch Challenge a získali jste úžasné odměny. Ale to není všechno … V důsledku celé vaší tvrdé práce se Ho-Oh nyní objevuje v Raidových bitvách na gymech po celém světě až do 12. prosince 2017. Takže shromažďujte své přátele a účastněte se legendárních raidů.

Ohodnoťte tento článek!

1 KOMENTÁŘ

  1. Aspon by tu mohl psat nekdo kdo umi i jen tech par hesel prelozit bez chyby nekolika radu. Divne kdyz na konci textu je to prelozeno spravne.

Comments are closed.