Pokémon GO eventy napříč celým světem! I v Praze!

4

Během příštích několika měsíců bude Niantic pořádat řadu akcí, které se budou konat po celém světě k oslavě jednoho roku Pokémon GO. Co si budeme ale nalhávat, opět to není pro všechny ale jen pro ty, co žijí v těch vybraných městech. 

Pokémon GO Fest Chicago

Pokémon GO Fest (sobota 22. července v Grant Parku v Chicagu, IL) se rychle blíží, bezpochyby to bude největší akce ze všech chystaných a účastníci by měli zahájit eventy po celém světě.

Během dne budou tři výzvy, ve kterých budou všichni trenéři spolupracovat s týmy v Chicagu, aby odemkli globální odměny. Během programu “Challenge Windows” se trenéři v Grant Parku pokusí odemknout výhody pro hráče Pokémon GO po celém světě tím, že pochytají určité typy Pokémonů. Každý Pokémonový typ bude spojen s jiným perkem, takže trenéři v parku budou muset pečlivě vybrat, které Pokémony chytají. Ve výsledku to znamená, že každý typ pokémona odemkne jiné odměny pro celý svět. Od bonusových stardustů, přes bonusové zkušenosti, až po zkrácené vzdálenosti na vajíčkách! (TOTO JE ROZHODNĚ ZAJÍMAVÉ!)

Mezitím se trenéři mimo Chicago pokusí pochytat co nejvíce Pokémonů během “Windows Challenge”, aby prodloužili trvání bonusů odemknutých účastníky akce. Pokud trenéři po celém světě chytnou dostatek Pokémonů, objeví se v Grant Parku tajná výzva, která po dokončení odemkne extra-speciální bonus po celém světě.

Mám pocit, jak se nadávalo na Niantic ohledně chabé odměny, tak tímto si vše vyžehlili. Zároveň všem rejpalům zavřeli klapačky! Nicméně, díky tomu, že pouštějí ven tak málo informací, se daly naše reakce očekávat.

gofestinfographic
Pokémon GO Safari Zone Eventy v Europe

Dále Niantic oznámil, že během Safari srpna a září proběhne v některých obchodních centrech “Pokémon GO Safari Zone event”

5.Srpen 2017
Fisketorvet—Copenhagen, Dánsko
Centrum Černý Most—Prague, Česká republika

12.srpen 2017
Mall of Scandinavia—Stockholm, Švédsko
Stadshart Amstelveen—Amstelveen, Holandsko

16.září 2017
CentrO—Oberhausen, Německo
Les Quatre Temps—Paris, Francie
La Maquinista—Barcelona, Španělsko

Všech sedm eventů “Pokémon GO Safari Zone” poskytne trenérům příležitost chytit širokou škálu Pokémonů ve speciálních zónách, které se původně nacházely v oblastech Kanto a Johto, včetně některých Pokémonů, kteří se v Evropě nikdy nezjevili! Kromě toho trenéři spojí své síly, aby se ujali jedinečných a silných raid bossů, kteří se na těchto akcích objeví. (Že by legendárky?)

Pikachu Outbreak v Japonsku

Pokémon Company bude hostit každoroční akcí Pikachu Outbreak v japonské Jokohamě od 9. do 15.srpna, kdy proběhne speciální pokémonský zážitek. Více informací o Pikachu Outbreak odhalí Pokémon Company v nadcházejících dnech.

Musím uznat, že toto se Pokémon Company povedlo, uvidíme jak to dopadne, ale zatím to vypadá skvěle. Bohužel akce pro Českou republiku bude jen v Praze, nicméně se to dalo očekávat. Uvidíme, třeba jim někdo řekne, že tu máme Brno, nebo třeba i Ostravu.

Pokémon GO eventy napříč celým světem! I v Praze!
Ohodnoťte tento článek!
4.54 (90.77%) 13 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Možná úplně blbej dotaz…
    Jak je to se signálem GPS v uzavřeným obchoďáku?

    • V uzavřených prostorech telefon určuje polohu pres WiFi a dostupnost jednotlivých routerů které google už dávno zaměřil polohu….

Comments are closed.