Oslava prvního výročí Pokémon GO!

0

Niantic oslavuje dva úžasné milníky, jednoleté výročí Pokémon GO a 750 milionů globálních stažení hry. Vy jste pozváni, abyste se připojili k obrovské party! V příštích několika měsících pořádáme reálné a in-game události plánované spolu s několika velmi vzrušujícími novými funkcemi, které vás dovedou k poznávání světa s rodinou a přáteli. 

Připravte se na několik měsíců plných oslav!

Pořádáme oslavu slunovratu od 13. června 2017. Tato in-game událost bude obsahovat Fire-type a Ice-type pokémony, obrovské XP bonusy pro přesné házení pokéballů a zlevněné lucky eggy v in-game obchodě. Brzy poté se můžete těšit na novou aktualizaci zaměřenou na funkce hratelnosti ve skupině, která vám umožní hrát Pokémon GO na nových zábavných cestách. Při přípravě na tyto vzrušující funkce bude Niantic krátkodobě vypínat gymy (stadióny).

pokemon-go-fire-and-ice

Niantic taky oznamuje, že přichází první skutečná pokémonová akce GO: Pokémon GO Fest Chicago! Tato akce se uskuteční v centru Chicaga, Illinois, USA v krásném Grant Parku 22. července 2017. Takže my v malém Česku máme smolíka. Vstupenky a další informace pro Pokémon GO Fest Chicago budou k dispozici na adrese PokemonGoLive.com/Fest v pondělí, 19. června v 10:00 ráno, takže nezapomeňte si dát poznámku do vašeho kalendáře! Evropští trenéři se mohou těšit na oslavy Pokémon GO po celém kontinentu od června do září v partnerství s nákupními centry Unibail-Rodamco. Niantic bude zveřejňovat kompletní plán těchto událostí a to již brzy. Také společnost Pokémon bude pořádat v srpnu “Pikachu Outbreak”, což je pokémon v japonské Yokohamě. Během dalších týdnů se objeví podrobnější informace!

Sledujte naše stránky a my vám vše naservírujeme rychle a v češtině!

 

Ohodnoťte tento článek!