Nový legendarní raid boss! Legendární ptáci prodlouženi do konce srpna

0

V pondělí se na legendárním raidu objevil nový legendární Pokémon Mewtwo a to na Pokémon GO Stadium eventě v Jokohamě v Japonsku. Tam si nového bosse porazilo a chytilo tisíce trenérů. Nitantic oznámil, že v nadcházejících týdnech (možná zítra, možná později), se Mewtwo objeví ve hře s novými exklusivními raid bitvami.

Exklusivní raidové bitvy budou speciální tím, že do nich budete potřebovat pozvánku. Tu půjde získat porážkou jiného raid bosse. Tam, kde pozvánku získáte, se také odehraje exkluzivní raid bitva. S pozvánkou dostanete informace, kdy přesně bitva bude.

Mewtwo je první pokémon, kterého budou moci trenéři v exkluzivních raidech potkat, nicméně i další silní raid bossové se mohou vylíhnout z raid vajíček v nejbližších několika týdnech. Proto se neváhejte připravit na následující události.

legendaryhero-1
Legendární pokémon ptáci

Tisíce legendárních ptáčků bylo pochytáno v raidech napříč celým světem. Niantic udělal opět gesto a vypustil všechny legendární ptáky Articuno, Zapdos, Moltres a Lugia do raidů, a to až do konce měsíce srpna. Takže pokud vám nějaký ptáček utekl, nyní máte možnost si jej opět chytit. No není to bezvadné?

Nový legendarní raid boss! Legendární ptáci prodlouženi do konce srpna
Ohodnoťte tento článek!
3.67 (73.33%) 3 hlas/ů