Nové Ex-raidy anebo další hřebíček do rakve?

1

Krásný nový rok trenéři! Jsme rádi, že na druhý týden roku 2018 přicházíme s něčím zajímavým. Nianticu se opět podařilo zklamat veřejnost, když nás překvapil svým novým ex raid mechanismem.

#1 — Byla odeslána nová vlna EX Raidů

Před několika hodinami byla rozeslána nová vlna EX Raid pasů, znovu zaměřena především na hráče, kteří ještě neraidovali, popřípadě raidovali málo. EX Raid je naplánován na 16. ledna, přičemž aktuální čas raidu závisí na populární herní době v místě raidu. Výběrový algoritmus je nezměněn a stále upřednostňuje gymy v parcích.

Je zajímavé, že spousta hráčů obdržela raid passy, přestože mají ještě nevyužitou vstupenku na EXraid 9. ledna. 

ex-raid-passes

 

Komunita po celém světě je těmito exraidy rozdělena na ty co vítají nové pokémony a na ty co už je to všechno unavuje. Nutno říci, že když už je z celého systému unaven i jeden z největších podporovatelů Pokémon Go, měli by se lidi v Nianticu nad sebou zamyslet.

Screen_Shot_2018_01_08_at_4.33.39_PM.0

Víte co? Jsem s tímto EX-Raid Pass Systémem hotový.
Je to cesta jak zničit moji motivaci k téhle hře.
Dám si nucenou pauzičku. #PokemonGO

#2 — Regionální spawny byly zvýšeny

Radujte se, lovci z regionů! Míra spawnů všech regionálních Pokémonů se po posledním týdnu ještě mírně zvýšila. Netušíme sice jak moc, ale nárůst byl zaznamenán u Taurose, Mr.Mime, Sevipera, Zangoose, Plusle a Minuna, takže hádáme, že jsou do celé věci zahrnuty i další regionální exkluzivity.

ffff

 

Nové Ex-raidy anebo další hřebíček do rakve?
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Lidé v Nianticu by se nad sebou měli zamyslet již loni před letními prázdninami, kdy celou hru zprasili a většinu hráčů zcela demotivovali. Málokterá firma si může být tak jistá tím, že si vlastní slepici snášející zlatá vejce zabila sama!

Comments are closed.