Niantic zveřejnil trochu informací o předělání gymů

0

Komunitní manažeři z Nianticu na redditu sdíleli, jak bude nadcházející gym rework vydán – se zaměřením na dny, které následují až do vydání.

Podle NianticIndigo (oficiální zdroj Nianticu) budou všichni pokémoni, kteří jsou v současné době umístěny v gymech, vráceny příslušným trenérům. Tento proces bude veřejně ohlášen ještě před jeho zahájením a trenéři budou moci naposled shromažďovat coiny z gymů.

Takže, nejdříve proběhne nový event Oheň a Led. Potom dostaneme upozornění o vypnutí gymů a budeme mít ještě den nebo dva na vybrání posledních mincí. Potom budou gymy vypnuty a pokémoni z nich vyběhnou zpět ke svým majitelům.

Navíc John Hanke potvrdil, že Pokémon GO byl stažen 750milionkrát za posledních 12 měsíců:

„Byl to neuvěřitelný první rok pro Pokémon GO, díky vášni a odhodlání globální komunity trenérů,“ řekl John Hanke, generální ředitel společnosti Niantic, Inc. „V rámci prvního výročí udělíme hráčům po celém světě šanci se těšit na zábavné herní události, spolupracovat s přáteli a dalšími trenéry na událostech v reálném světě a mnoho dalšího.“

Menší, ale ne méně důležité zprávy

Kromě oficiálních informací byly v posledních hodinách vyjasněny některé nejasnosti.

„Gymy budou vypnuty od 16. června“ – toto bylo špatně přeloženo z oficiálního italského příspěvku, potom to bylo z této verze odstraněno, ale informace je stále v japonském postu.

  • „Gymy budou vypnuty od 16. června“ – toto bylo špatně přeloženo z oficiálního italského příspěvku, potom to bylo z této verze odstraněno, ale informace je stále v japonském postu.
  • „2.červenec je pravděpodobně nepotvrzené datum vydání gym reworku“, toto bylo datum, které se náhodně objevilo na německé verzi oficiálního prohlášení. Stále ale ještě není jasné, co to znamená.
  • Oficiální obrázek Pokémon GO FEST v Chicagu má dvě zvláštnosti: Heracross a Unown. Heracross zatím nebyl viděn, aby se v této oblasti mohl objevovat! A datum vypuštění Unownu zatím není zveřejněno.

3vegazu

  • Předtím vyhlášená reklama v Londýně a NYC byla spojena s oslavou výročí, jak to vysvětlil Niantic ve své tiskové zprávě.
Niantic zveřejnil trochu informací o předělání gymů
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů