Niantic potvrdil, že přijdou nové evoluční itemy do Pokémon GO

1

Trénéři, oficiální stránka Nianticu, která se věnuje evolučním itemům, byla aktualizována, což potvrzuje, že “Deep Sea Scale” a “Deep Sea Tooth” budou dva nové evoluční itemy. 

Niantic: Vyberte Pokémona, který vyžaduje vývoj evolucí a candy. Existuje sedm různých typů evolučních itemů (Dragon Scale, Deepsea Scale, Deepsea Tooth, King’s Rock, Metal Coat, Sun Stone a Up-Grade), které lze využít k vývoji těchto Pokémonů. Evoluční itemy můžete získat v pokéstopech.

Milotic-274x300

DS Scale a Tooth jsou používány k vývoji Clamperla do Gorebysse nebo Huntaila, podle toho, který item je použit. Přichází to s třetí generací a její evoluční linií, která vyžaduje nový předmět, aby jste mohli svého pokémona vyvinout.

Jako obvykle bude tento předmět k dispozici z PokéStopů a neexistuje žádná informace, že by se při jejich otáčení zvýšila šance na získání nových předmětů. Mohlo by to chvíli trvat, než se oba itemy dostaneme, vzhledem k tomu, jaký je celkový počet evolučních itemů a jak často padají.

Navíc dvě nové položky, stejná stránka, potvrdila, že někteří Pokémoni, stejně jako Feebas, budou mít před tím, než budou připraveni se vyvíjet.

Kromě sbírání candy, Pokémon, jako třeba Feebass, bude muset být jako váš buddy Pokémon, dříve než bude připraven na evoluci.

V současné době pouze Feebas má v kódu potřebu nachodit před vývojem kilometry.

LsJ6TVq

Niantic potvrdil, že přijdou nové evoluční itemy do Pokémon GO
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. ty stare evolucni predmety uz jsou ted naprd-evolvovaly nicmoc pokese, skoda ze nejdou v nejakem pomeru predelat na nove.

Comments are closed.