Legendární pokémoni přijdou již v létě!

0

V rozhovoru pro jeden z největších brazilských deníků Mathieu de Fayet vypustil viceprezident pro strategická partnerství v Nianticu několik zajímavých a důležitých informací.

Byly oznámeny tři obrovské novinky, které přijdou do Pokémon GO již v létě.

  • Legendární pokémoni
  • Větší hodnota toho, že jste součástí nějakého týmu
  • Nepříjemné “bitvy mezi hráči”

Zde je část rozhovoru, která by vás mohla zajímat:

Otázka: Pokémon GO měl 650 miliónů stažení, nyní je ale jen 65 miliónů aktivních hráčů. Jak plánujete udržovat zájem o hraní hry?

Odpověď: Kvůli velkému úspěchu jsme museli odložit některé plánované zprávy. Nyní pracujeme na oznámení nových aktualizací pro toto léto (severní polokoule), například na větším dopadu na výběru týmů, oznámení o legendárních pokémonech a bitvách mezi hráči. Jedna věc, kterou jsme se naučili s Ingressem, je, že hra se udržuje, pokud budeme schopni vytvářet společenské interakce mezi trenéry, a na tom pracujeme.

Trocha vysvětlení

  1. Některé zdroje naivně interpretují player vs player jako klasické PvP, nicméně dost pravděpodobně se to týká spíše plánovaného reworku gymů, a tím využití nových funkcí a spolupráce s ostatními trenéry.
  2. Fráze “toto léto” je původně “próximo verão” v portugalštině, což může znamenat buď příští léto, nebo léto v závislosti na kontextu. Vzhledem k datu a širšímu kontextu tohoto rozhovoru se domníváme, že “toto léto” je vhodným překladem.

Tato zpráva přichází hned poté, co Archit Bhargava, Niantic marketér, na slavnostním ceremoniálu Webby utrousil větu “Letošní léto bude legendární!”.

MartinH: Co vlastně víme? Přijde rework gymů, který přivede do hry větší spolupráci a rivalitu mezi hráči. V létě přijdou pravděpodobně legendární pokémoni, které stejně jen tak nenajdeme. Větší vliv týmů na samotného hráče. Mně osobně by se líbily nějaké úkoly například: Dojdi od jednoho pokéstopu k druhému, nebo najdi určitého pokémona. Rozhodně co se taky ví, je, že během prázdnin by měl vypuknout nějaký obrovský event. Možná i s ročním výročím Pokémon GO!

Legendární pokémoni přijdou již v létě!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlas/ů