Niantic oznámil, že má nové kladivo na čarodějnice

Niantic oznámil, že má nové kladivo na čarodějnice

0

Chytání pokémonů, které využívá aplikace třetích stran, je nyní opět v hledáčku Pokémon Go teamu. Výsledkem toho může být situace, kdy se vám aplikace nebude chovat přesně tak, jak by měla.

maxresdefault-6
Vývojářský tým Pokémon Go od Nianticu vypustil populární hru před rokem. Nyní společnost odhalila další opatření, které začíná vyvíjet ve snaze omezit podvádění při lovu pokémonů.

V příspěvku na redditu zástupce společnosti Niantic oznámil, že od středy 22.6. pokémon chycený pomocí neoficiálních prostředků se označí značkou a “nemusí se chovat podle očekávání”. GameSpot vynaložil snahu, aby ověřil legitimitu příspěvku, který byl následně vysvětlen. “Pokémon chycený pomocí aplikací třetích stran, které obcházejí poctivé hraní, se objeví v inventáři označený lomítkem.” Podle zástupce Nianticu toto nové opatření představuje “jednu malou část našeho pokračujícího kroku zachovat poctivost naší komunity”.

f1553c265971c58317f46199ddfa9934

To je jen poslední krok, který společnost Niantic podnikla, aby odradila hráče od používání neoficiálních aplikací a služeb třetích stran k hledání Pokémonů. Když byla aplikace poprvé spuštěna v loňském létě, Niantic soft zablokoval hráče, kteří používali falešné GPSky. V poslední době se hra dostala do fáze, kdy spousta hráčů používá různé aplikace, do kterých se přihlašuje, aby našli vzácné pokémony.

Toto nové opatření jde krok za krokem vedle nejnovějších a dosud největších aktualizací. Niantic se začal připravovat na novou éru Pokémon Go. Mezi novými funkcemi, které vývojáři představili, jsou Raid Bitvy, které umožňují hráčům spolupracovat s dalšími uživateli v boji proti silnému pokémonovi (včetně legendárního pokémona), stejně jako novému motivačnímu systému pro tělocvičny. Navíc Niantic oznámila řadu živých a herních akcí, které se budou konat po celý léto k připomenutí prvního výročí Pokémon Go. Osobně doufám, že se nějaká akce dostane i do míst v České republice. A to nejen do Prahy, ale i například do Brna nebo Ostravy.

pokemon-go-map

Niantic oznámil, že má nové kladivo na čarodějnice
Ohodnoťte tento článek!
3.67 (73.33%) 3 hlas/ů