Niantic s námi oslaví rovnodennost aneb nový event přichází

4

Všimli jste si, že se nám ochladilo? Niantic nám přináší nový obrovský event Oslava Rovnodennosti! Event by měl začít 22. září v 21:00 a bude trvat až do 2.října.

Jednou z nejdůležitější částí jsou dvojnásobné stardusty za chytání Pokémonů a líhnutí vajíček. Budete moci získávat 2 km vajíčka, ze kterých se vám může vylíhnout Chansey, Mareep, Larvitar a další. Opět se v obchodě objeví nové boxy s vajíčky a super inkubátory, s kterými budete líhnout vajíčka 1.5x rychleji.

Ampharos1

Při registraci nového Pokémona do svého Pokédexu během této oslavy získáte trojnásobek běžných zkušeností. Skvělá příležitost na raidy s legendárními bossy Johto. Nezapomeňte, že Raikou, Entei a Suicune 30. září změní svou pozici na zemi.

Takže event bude suprový, konečně se vyplatí vyrazit mezi lidi a našlapat nějaký ten kilometr. Škoda, že už nemám data na telefonu. JUJ

Niantic s námi oslaví rovnodennost aneb nový event přichází
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 2 hlas/ů

4 KOMENTÁŘŮ

      • Jako, ano asi o tom napišu, bohužel další věc která mne kapku mrzí, propojení Obchodnich center a pokémonu, proboha, co to ma s tím spolecného ? ano, nachodit v zimě kilometry na vajíčkach bude v bochodacich příjemnější. Nicméně tam mnohdy blbne GPS

    • Tak co ti mam napsat, že lidé z černého mostu dostali první pozvánky ? … respektive lide co byli nedávno na raidech na OC cerný most … , nikdo jiny ..

Comments are closed.