Legendární pokémoni v raidech, máme seznam!

3

Zatímco se spekuluje o tom, jestli nejsou raidy příliš často, jestli by nebyla vhodná mapa raidů, například pro větší dosah mimo vašeho zorného pole. Objevily se informace, které přibližují očekávané legendární pokémony.

Tabulka zobrazující všechny pokémony, kteří mohou být v legendárních (temných) vajíčkách. Tito pokémoni jsou všichni bossové úrovně raidu pátého levelu a je stále nejasné, kdy a kde budou vypuštěni.

Vzácné (žluté) Raid vajíčko a jeho bossové
Raid Tier
 Raid Boss
Boss
Samostaně
CP bosse
CP při chytání (max)
★★★★★ (5) 144 Articuno ??? ??? Ne
★★★★★ (5) 145 Zapdos ??? ??? Ne
★★★★★ (5) 146 Moltres ??? ??? Ne
★★★★★ (5) 150 Mewtwo ??? ??? Ne
★★★★★ (5) 243 Raikou ??? ??? Ne
★★★★★ (5) 244 Entei ??? ??? Ne
★★★★★ (5) 245 Suicune ??? ??? Ne
★★★★★ (5) 249 Lugia ??? ??? Ne
★★★★★ (5) 250 Ho-oh ??? ??? Ne

Stejně si zatím nemůžu pomoci, že je zatím vše nevyladěné. Jo je fajn, že spoustu bossů dáte na sólo nebo ve dvou lidech. Na druhou stranu, pro lidi, kteří žijí na vesnici, bude prakticky nemožné ulovit legendárního nebo extra silného bosse. Pokud se nesejdete aspoň v 10 lidech, bude to opravdu těžké a frustrující, když se vám vedle baráku objeví Tyranitar a vy ho nebudete mít, jak sundat.

Zatím bohužel žádné konkrétní data známy nejsou, nicméně jak známe Niantic, vše se může kdykoliic_raid_egg_legendary_notification změnit. Proto bych doporučoval přemýšlet u vybírání bossů a pokud máte kamarády, domlouvat se s nimi na výlety do města. Z jednoho dne si necháte vstupenku na další, tím pádem budete mít k dispozici dvě vstupenky zdarma. Pokud se objeví nějaký zajímavý boss, můžete si vstupenku koupit v obchodě za 100 pokécoinů.

 

 

Legendární pokémoni v raidech, máme seznam!
Ohodnoťte tento článek!
2.33 (46.67%) 3 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

    • Toto jsou Raidy… Mew se může objevit ve hře uplně jinak, a vzhledem k tomu, že už jsem viděl obrázky, pravděpodobně tam nějak už i je 😀

Comments are closed.