Jakub Destro loví Zapdose aneb jak se to má dělat!

3

Říkáte si, proč stále nemáte legendárního pokémona? Potřebujete poradit? Není nic jednoduššího, koukněte se občas na videa od Jakuba Destra, nebo Johnyho pRaye. Oba to jsou kluci šikovní a prakticky jediní TOP youtubeři/streameři Pokémon GO u nás.

Je potřeba se vždy, jako spousta dalších, domluvit lidmi na facebooku minimálně den dopředu. Funguje to prakticky všude stejně ve všech větších městech. Pokud jste někde z vesnice, nezbyde vám nic jiného, než se přihlásit do Raid facebookové skupiny nejbližšího většího města. Potom se domluvit, nebo přímo zorganizovat výpravu. Oznámíte ji dva dny dopředu, zadáte čas a místo setkání. Sejdete se, počkáte deset minut a vyrazíte po okolních legendárních raidech.

Je potřeba si vždy uvědomit, kdy přesně bývají raidy, abyste si sraz nedali 10minut před koncem raidů. Pokud máte v hledáčku určitý typ raidů, je potřeba se na to pořádně připravit. Nachystat si vhodné pokémony. V poslední době prakticky na vše golemy. Nezapomeňte, že pokud máte golema, neznamená to, že je na Zapdose dobrý. Potřebuje mít i správné útoky. Vybavte se dostatečným počtem dat, powerbankou a zdravýma nohama.

V dnešní době již nejde plnohodnotně hrát Pokémon GO sólo. Bohužel ani ve dvou nebo třech lidech. Pokud chcete být v této hře dobří, potřebujete občas obětovat třeba celý den, abyste využili celý potenciál hry.

Jakub Destro loví Zapdose aneb jak se to má dělat!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

3 KOMENTÁŘŮ

  1. jj minimum je 7 hracu s dobryma pokesama a move sety, kdyz se prida vic lidi, tak uz je to vetsinou pohoda.

    • To jo, ale kde ty lidi vzít a nekrást … Jakub má výhodu, že takové lidi sdružuje, a pro většinu z nich je vzor .. takze kdyz on napiše na facebook, že se jde na raidy, okamžitě má kolem sebe 30 lidi. Když ja napisu že jdu na pokémony, tak mi lidi napisou at je neotravuji s blbostma 😀 …. nadsázka :d

      • Nastesti ve vetsich mestech to hraje i dost starsich hracu nez jsem ja a tak se na me nedivaji divne, kdyz svolavam sraz na legendarku 🙂

Comments are closed.