Jaké nejlepší pokémony můžete vybrat pro Raid bitvy?

0

Již se objevily zprávy o tom, že si trenéři zkoušejí sólovat některé raidové bossy. Opravdu to jde, maximální výzva již byla pokořena, kdy si různí trenéři poradili s některými raid bossy na obtížnosti 3. Osobně jsem to taky zkoušel, na některé nemám dostatečně dobré pokémony, nebo spíše jejich movesety.

1. Machamp s dvěma bojovými pohyby

Machamp je pravděpodobně nejvyužívanější bojovník v raid boss soubojích, je super efektivní proti DARK, ICE, NORMAL, ROCK a screen-shot-2016-05-07-at-11-03-27-amSTEEL pokémonům. (temný, ledový, normální, kamenný, ocelový)

Jinými slovy 2x bojový Machamp udělí obrovské množství poškození Tyranitarovi, Laprasovi, Snorlaxovi a Rhydonovi. Takže všem nejsilnějším bossům.

Preferované movesety:

  • Counter / Dynamic Punch
  • Counter / Close Combat
2. Rhydon / Golem s dvěma pozemními movesety112-1

Rhydon a Golem mohou použít Mud Slap / Earthquake aby udělili obrovské poškození Arcaninovi, Jolteonovi, Flareonovi a taky slušnou dávku poškození ostatním bossům. Kromě Vaporeona a ostatním vodním bossům.

Preferované movesety:

  • Mud Slap / Earthquake
3. Tyranitar

Tyranitar je nejlepší counter na Gengar / Alakazam, jelikož je DARK typ kombinovaný s DARK pohyby, udělující SE tyranitar-pokemon-gopoškození s velkou redukcí příchozího poškození.

Můžete použít Bite / Crunch jako counter na Gengara a Alakazama, ale můžete taky použít Bite / Stone Edge jako counter na Charizarda.

Preferované movesety:

  • Bite / Crunch
  • Bite / Stone Edge

 

4. Alakazam nebo Dragonite

Oba dva, jak Alakazam tak Dragonite maji velké DPS, nicméně každý z nich má své místo. 0065-alakazamAlakazam bude efektivní na Machampy, zatímco Dragonite může jít prakticky na všechny bossy, aniž by byl nějak moc málo efektivní.

Dragonite může použít nejlepší DPS movesety jaké máte, například, Dragon Tail / Outrage.

Alakazam by měl mít dva psycho útoky (Psycho Cut / Futuresight).

76149

Jaké nejlepší pokémony můžete vybrat pro Raid bitvy?
Ohodnoťte tento článek!
3.86 (77.14%) 14 hlas/ů