Gym? Všechno bude jinak! Vypadá to úžasně!

0

Největší aktualizace Pokémon GO je skoro tady! Velmi brzy se trenéři po celém světě budou moci podílet na vylepšené herní mechanice gymů, včetně příležitosti spojit se s ostatními v nové funkci Raid Battle!

Nové funkce a aktualizace gymů: Brzy gymy podstoupí kompletní plastiku obličeje a budou zcela nové. Budete moci otáčet gymem jako pokéstopem a získávat věci jako v pokéstopech. Další předělávky se budou týkat soubojů. Gymy již nebudou založeny na prestiži a levelech. Místo toho mají nyní šest stálých slotů, které mohou být obsazeny pokémonem řídícího týmu. Každý pokémon přiřazený těmto slotům musí být jedinečný. Například jen jedna Blissey může být v tělocvičně najednou. Navíc soupeřící týmy budou bojovat s pokémony v pořadí, v jakém byly přiděleny k tělocvičně.

V této aktualizaci vznikl nový motivační systém, který významně změní způsob, jakým budete fungovat v tělocvičně. Když je k tělocvičně přiřazen pokémon, zobrazí se motivační měřič. Pokémon přiřazený k obraně tělocvičny ztrácí motivaci v průběhu času a pokud je poražen v bitvě. Protože pokémon ztrácí motivaci, jeho CP bude dočasně klesat, čímž se usnadní protihráčům jejich porážka. Aby mohli pokémoni udržet motivaci a CP pro další bitvy, mohou trenéři své pokémony krmit některými bobulemi, které obnovují jejich motivaci. Pokud pokémon ztratí veškerou motivaci, opustí gym a vrátí se ke svému trenérovi při příštím konci bitvy. Proto bude potřeba pokémony krmit.

Odznaky pro tělocvičny: Budete moci získávat odznaky gymů po celém světě. Vylepšovat odznaky tím, že budete krmit pokémony v gymech, otáčet gymy, bojovat s nimi atd. Tím, že váš odznak bude mít vyšší level, budete moci násobit své odměny. Stačí na dovolené navštívit nějaký gym a budete mít ve sbírce jeho odznak, rozhodně zajímavá věc pro cestovatele. Navíc uvidíte, jakého pokémona na daném gymu máte.

Nová funkce Raid Battle: Všude po celém světě se brzy budete moci zúčastnit nové variace ve hře. Raid Battle, ty se budou odehrávat v gymech. Raid Battle je společenský herní zážitek, který vás motivuje ke spolupráci s dalšími trenéry, abyste porazili extrémně silné pokémony známé jako Raid Bossi. Před začátkem bitvy Raid se na vrcholu gymu objeví velké vajíčko. Když odpočítávání nad vajíčkem dosáhne nuly, bude Raid Boss odhalen.

Než budete moci bojovat s Raid Bossem, budete potřebovat Raid Pass. Můžete získat jeden bezplatný Raid Pass denně, tím, že navštívíte gym, můžete mít ale jen jeden. Můžete také získat Premium Raid Passy z obchodu. Když použijete svůj lístek na vstup do bitvy, vy a dalších 20 trenérů začnete spolupracovat, abyste porazili Raid Bosse. Pokud úspěšně porazíte Raid Bosse během pětiminutového časového limitu, budete mít možnost získat extra silného Pokémona!

Ohledně Raidů mám jednu obavu, pokud se vám Raid objeví někde na vesnici, nebo na méně obydleném místě, může se stát vcelku jednoduše, že na bosse budete sami. Uvidíme, je to beta, takže to Niantic ještě může vyladit.

Nové položky: Po porážce Raid Bosse dostanete několik odměn, včetně některých nových položek, které můžete získat pouze tím, že porazíte Raid Bosse, Rare Candies, Golden Razz Berries a dva typy technických strojů, Fast a Charged. Rare Candy je tajemné cukroví, která při použití na úokémonech se změní v pokémoní Candy. Golden Razz Berries značně zvýší vaše šance na lov pokémonů, se kterými se setkáte ve volné přírodě, a může být také dáno pokémonovi, který brání tělocvičnu, aby plně obnovil svou motivaci. Technické stroje jsou vychytávky, pomocí kterých můžete pokémonovi změnit jeho movesety natrvalo.

Momentálně je vše v pohybu, Raid bitvy budou asi pomalejší, vše je zatím v betě, nicméně to vypadá úžasně! Momentálně jsou gymy bílé, ale pokémoni se ještě nevrátili, to znamená, že coiny za ně dostáváte. Je možné, že v době vydání článku bude tomu již jinak. Ještě věc na závěr, coiny budete dostávat podle toho, jak dlouho byl pokémon v gymu, pravděpodobně ve chvíli, kdy se vám vrátí domů.

Na veřejnost proniky videa týkající se reworku gymů, koukněme se na ně taky!

První video: Bitva v tělocvičně!

Druhé video: Raidy Gengar 19k CP !!! WTF

Třetí video: Update je tady !

Na závěr bych chtěl říct, že Niantic se teda sakra vytáhl, místo nějaké drobné úpravy provede něco, co hře přidá dalších 80 % hratelnosti. Z hloupého klikání gymu udělají další obrovskou minihru, která hru posune někam jinam! Chápete, že z bojů, které obsahovaly mačkání prstem obrazovku vznikne něco úplně jiného? Včetně raidu, který na jednom místě sjednotí 20 hráčů téhle hry z různých týmů. Máme se rozhodně na co těšit. Tak jak jsem měl strach, co s reworkem přijde, teď, když máme informace, jsem natěšený a věřím, že i vy!

Gym? Všechno bude jinak! Vypadá to úžasně!
Ohodnoťte tento článek!
4.8 (96%) 5 hlas/ů