Entei se v Evropě zdrží měsíc, jak na něj?

0

Entei je jednou z nových legendárních raid koček v Pokémon GO. Entei může mít při chytání maximálně 1930. To znamená, že jeho 100% IV je 1930 při dvacátém levelu.

Entei je ohnivý typ a abyste ho porazili, potřebujete nejméně 6-7 trenérů. Což rozhodně není špatné číslo. Sehnat 7 lidí na bosse není ve skupinách problém.

Entei je momentálně k dispozici v Evropě a Africe, a to až do konce září, potom přemigruje na jiný kontinent a nám se zde objeví jiná kočka.

Entei countery a jejich movesety
139
Omastar
Rock Throw Hydro Pump
134
Vaporeon
Water Gun Hydro Pump
76
Golem
Rock Throw Stone Edge
248
Tyranitar
Bite DARK Stone Edge
130
Gyarados
Jakýkoli Hydro Pump
230

Kingdra

Water Gun Hydro Pump

V případě potřeby nahraďte jakýkoli jiným Pokémonem, který je odolný proti ohni a má Stone Edge nebo Hydro Pumpu.

Entei může mít movesety typu FIRE

  • Fire Fang
  • Fire Spin
  • Overheat
  • Flamethrower
  • Fire Blast

V případě potřeby se dá jako protivník v raidu použít i Dragonite s Outrage, Rhydon se Stone Edge, Feraligatr s Hydro Pumpou, nebo například Lugia s Hydro Pumpou.

Prostě funguje SE a HP, nic složitého v tom nehledejte. Pokud vás v raidu bude deset, nemáte problém kočičku porazit bez problémů prakticky s čímkoliv.

Základní šance na chycení kočky je 2%, stejně jako u ostatních legendárních pokémonů. Základem úspěšného chycení pokémona je hod točivého míčku, který zvýší šanci skoro na dvojnásobek. Golden Razz Berry udělá z 2 procent hned 5 procent. Díky točivému míčku budete mít skoro 9 procent a když trefíte great, dostanete se na 13 procent.

Entei se v Evropě zdrží měsíc, jak na něj?
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlas/ů