5.srpna měl být Safari víkend v Praze, je zde něco jako náhrada?

0

Niantic sice oznámil, že Safari zóny odloží, nicméně i tak se objevily některé zprávy, které jsou dobré. O regionální pokémony nepřijdeme a kde se přesně objeví?

Odložení se týkalo následujících dvou termínů a lokací:

  • 5.srpen, Copenhagen a Praha
  • 12.srpen, Stockholm a Amsterdam
Obě události jsou přesunuty na pozdější datum, někdy na podzim (pravděpodobně v září). Oficiální důvod pro zpoždění je následující:

“Omlouváme se za všechny způsobené problémy, ale jistě chápete, že prioritou je přinést do celého světa co nejlepší zážitek s pokémon GO!”.

Nicméně to neznamená, že evropští hráči budou ochuzeni! Jako projev dobré vůle Niantic uvolní “někteří Pokémoni, kteří jsou zřídka vidět v Evropě, se brzy objeví v některých evropských městech na krátkou dobu”

Jinými slovy – regionální Pokémon, který není doma v Evropě, bude brzy k dispozici i tam, pravděpodobně začátkem srpna a to ve vybraných městech. Spekuluje se, že to bude ve městech, ve kterých byl event posunut.

Help centrum zveřejnilo následující:

Přesto, že byl event přeložen, jako speciální překvapení hráčů v oblasti, někteří vzácnější pokémoni budou v určitých městech viděni po krátkou dobu.

Oficiální Centrum nápovědy bylo také aktualizováno s řadou otázek a odpovědí týkajících se Safari:

  • Prozatím žádné nové datumy nejsou určeny.
  • Pouze srpnové eventy byly přeloženy.
  • Žádné náhrady nebudou k dispozici za letenky, lístky, zálohy na hotely.

Celkově to je samozřejmě lepší krok, než aby se z eventu Safari zóny stalo zklamání jako tomu bylo při Chicagu.

Ohodnoťte tento článek!