Pokémon GO! Otevírání devíti 10km vajíček.

0

Jak možná všichni víte, hra Pokemon GO není jen o nacházení pokémonů kolem pokéstopů, ale taky o výletech do přírody, města, nebo prostě jen tak po okolí, aby se vám povedlo vylíhnout nějaké vajíčko.

Momentálně jsou ve hře 3 druhy vajíček, dvoukilometrové, pětikilometrové a desetikilometrové. Jde hlavně o to, že jsou různé druhy pokémonů, kteří se mohou vylíhnout jen z vajíček. Proto je rozumné na procházky chodit.

omgdn01

Jestli si myslíte, že by se chození vzdálenosti dalo nějak ošidit, například v autě, tak to bohužel nejde. Tedy né tak úplně. Jde hlavně o to, že pokud se budete pohybovat rychlostí přes 30 km v hodině, tak se vám vzdálenost přestane počítat. Takže pokud jedete s taťkou do školy autem, inkubátor prostě vajíčko nevylíhne.

Když už jsme u těch inkubátorů, ty se dají získávat různými způsoby. Například za dosažení vyššího levelu, z pokéstopu, nebo si je můžete zakoupit v obchodě. V obchodě zakoupíte inkubátory vždy po 3 kusech. Jakým způsobem nejefektivněji líhnout pokémony můžete vidět v Destrově videu. Je to opravdový nadšenec, takže věřte, že ví co dělá.

pokemon-go-egg

Minimálně, když už víte, že budete vyrážet na delší výlet, připravte si co nejvíce pokémonů na evoluci, naplňte co nejvíce inkubátorů a vyrazte. Když vám chybí na inkubátorech třeba 100 m, použijte vajíčko na zkušenosti a začněte při chůzi evolvovat. Dostáváte dvojnásobné zkušenosti za evoluce a potom i za vylíhnutí vajíček. Skvělý způsob, jak si honit levely vzhůru. Pěkný den a hurá do přírody!

Pokémon GO! Otevírání devíti 10km vajíček.
Ohodnoťte tento článek!
2.88 (57.5%) 8 hlas/ů