Druhá generace pro Pokémon Go oficiálně oznámena

0

Niantic oficiálně potvrdil, že do konce tohoto týdne vyjde druhá generace pokémonů do mobilní hry Pokémon Go. To znamená, že někdy během následující pondělí se nám nahraje aktualizace s několika novými příšerkami. A co ještě přibude?

Už tento týden se můžeme těšit na 80 ze 100 úplně nových pokémonů!

pokemon-go-gen-2-max-cp-1

Evoluční předměty

Někteří pokémoni, které známe z generace I získají v generaci II nové evoluce. K tomu budou třeba nové evoluční předměty, které lze získat z pokéstopu, bez nich evoluci neprovedete. Jedná se zhruba o pět nových evolučních předmětů. Niantic potvrdil, že budou náhodně padat při protočení pokéstopů.

pokemon-go-gen-2-update-legendary-birds-coming-gen-1-pokemon-getting-evolutions

Nové chování divokých pokémonů

Momentálně existují dva pokémoni, kteří se při chytání zachovají odlišně. Jedním z nich je Abra, který v případě že ho nechytíte na první pokéball, vždy uteče. Druhým „odlišňákem“ je Ditto, ten se maskuje za jiného pokémona. Takže chytáte vrabčáka nebo Rattatu a najednou máte Ditta.

Firma Niantic slibuje daleko více podobných pokémonů a změn. Nechme se překvapit, co vymyslí.

image-via-koji-otakuart-com

Nové ovoce

V současné době je ve hře jen Razz Berry (něco jako malina). Když jim nakrmíte pokémona, uklidní se a vyletí z něj srdíčka, při následujícím hodu máte tak zvýšenou šanci na chycení. Niantic si pro připravil další dvě pochutiny, Nanab Berries a Pinap Berries.

Pinap Berries pokémona zpomalí. Takže bude jednodušší jej chytnout. Když dáte pokémonovi Nanab Berries, tak pokud ho v následujícím hodu chytnete, dostanete za něj dvojnásobný počet candies. Zatím mi není jasné, jestli se jedná jen o následující hod, nebo jakýkoli z následujících hodů.

maxresdefault-19

Oblečení a doplňky pro avatara

Doposud nebylo příliš mnoho možností, jak svého avatara obléknout. Od druhé generace bychom měli mít daleko více možností, jak se odlišit od ostatních hráčů. Asi už jednotný stejnokroj pro lovce malých zvířátek vyšel z módy.

Pohlaví pokémonů

V generaci II se začne rozlišovat i pohlaví u většiny pokémonů. Jak moc ale s tím chce potom výrobce pracovat to bohužel nevím, ale aspoň budeme vědět, jestli šlo o Adama nebo o Evu.

Závěrem bych rád podotkl, že to, co má přijít následující pondělí, tu mělo být už dávno. Nicméně Pokémon GO s generací II získá určitě mnoho nových a staronových nadšenců.

Druhá generace pro Pokémon Go oficiálně oznámena
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů