Pokémon GO: jaké máme novinky v 2. generaci?

0

V pondělí se nám objevila ve hře Pokémon Go druhá generace. Protože moje děti vcelku aktivně hrají tuhle krávovinku, i já se v ní trochu orientuji, a chci jim pomoci, aby ve hře měli nějaký progress a mohly se ve škole chlubit jak jim to jde a co všechno pochytali, sleduji i různá videa na youtube.

Na video od Jakuba Destra jsem narazil vcelku náhodou. Spíš jako alternativa videa které jsem hledal. Jelikož se mi velmi líbilo jeho zpracování a kvalita, rozhodl jsem se s váma o tohle video podělit. Nejde jen o uvedení druhé generace, ale o vysvětlení spousty věcí, jako jsou evoluce a podobně.

pokemon-article-cute

Ve videu najdete podrobnosti o všech změnách a novinkách, které Jakub čerpá ze stránek thesilphroad. Každopádně vám vše vysvětlí česky. Pokud tuhle hru hrajete, popřípadě ji hrají vaše ratoslesti, rozhodně je dobré vědět o co v téhle hře jde.

Vždyť procházky jsou zdravé. Jediné co mne na této hře mrzí, že nejde moc dobře hrát v přírodě. Pokémony najdete hlavně ve městě, kolem pokéstopů a tak podobně. Když ale vyrazíte do přírody, třeba na houby, dost možná neuvidíte ani pokémona, ani lovce pokémonů. Což tuhle hru kapku znevýhodňuje oproti například Geocachingu.

preview-lg

Ohodnoťte tento článek!