Pagan Online, nový projekt od Wargamingu

2

Pěkný den přejeme, Wargaming přichází s novou hrou Pagan online. Bude to nová akční RPG online hra. Pokud máte zájem otestovat tuto hru, můžete navštívit stránku www.pagan-online.com a požádat o vstup do uzavřené bety.

media-item-01

Pagan Online, nový projekt od Wargamingu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Tohle vůbec není můj šálek čaje a příjde mi, že je to jen další zdroj zisku pro wg. Jasně, výdělek je nejdůležitější aspekt podnikání, ale produkt by měl fungovat a né že když mi něco začíná kvůli mé neschopnosti odumírat, prostě začnu něco nového, než to nedejbože zase pokoním. Tím chci říct, že jako zodpovědný majitel bych se nejvíc snažil dát do kupy wot a wows, než začnu a pokazím (TW) něco dalšího. Radši bych se něčemu věnoval a měl čistý zisk plácnu třeba “jen” 50%, než to jen vyšťavit co to dá a pak to odhodil, což mi dá plácnu 70%.Ale takhle už dnes funguje jen máloco…

    • ono je jednoduší to podojit dokud to jde. WG neumí dotáhnout hry do konce, stačí se jen podívat co je všechno “rozbité” v jejich asi nejúspěšnější hře a rozbíjí se víc věcí než opravuje. Chybí jim kvalitní lidé v managementu. Pokud se mrknete na studio, které za Paganem stojí tak mám obavy už teď, navíc už vidím RNG a shop s premium… 😀 Obávám se, že to dopadne jako Hybrid Wars nebo WoT Generals (po kterých se už slehla zem)..

Comments are closed.