Open betaverze karetní hry Gwent je spuštěna

1

Karetní hra Gwent ze třetího dílu Zaklínače není jen komerční snaha dostat z titulu co nejvíce peněz a slávy. Také nejde jen o pokus vytěžit vše, co jde z vracející se popularity karetních a deskových her. Právě naopak, jde o samostatnou dobře zpracovanou hru, která vás nadchne a zabaví na x hodin.

Základ vychází z minihry, která se objevila ve třetím Zaklínači. Tu jste hrát nemuseli, ale bylo to milé oživení celého dílu. Karetní hra Gwent vychází z principu, kdo má větší hodnotu je vítěz, ale je skvěle propracovaná a zaměřená na samostatné postavy, jejich sílu, schopnosti a tak dále.

Hra zatím nevyšla, ale v současné době probíhá open betaverze. Osobně si myslím, že díky betaverzi se lze naučit pravidla a přesně o čem ta hra je. Určitě chvíli bude trvat, než se do hraní dostanete, ale myslím, že to není nic těžkého a při oficiálním spuštění budete vědět co dělat a jak porazit protihráče.

Pokud máte rádi klasické karetní hry založené na fantasy světě a jejich postavách tak je tento titul přesně pro vás. Hrát můžete na PC (stačí je jen registovat), nebo na XBoxu či Playstation.

Open betaverze karetní hry Gwent je spuštěna
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.